Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért alszik olyan sokat a...

Miért alszik olyan sokat a kislányom minden evés után?

Figyelt kérdés
van egy 3 hetes kislányom aki naponta megeszik 600grammokat 3-4óránként eszik meg 100 meg 50grammokat és utána elalszik.Most ez normális vagy sem
2010. jan. 30. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne normális, még csak 3 hetes, ilyenkor még többet alszanak, mint amennyit fent vannak. Nagyrészt ebből áll a napjuk, hogy evés-alvás, majd, ha nagyobb lesz, változni fog.
2010. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első lányom fél éves koráig minden evés után aludt egyet... :o)

A második 5 hónapos, van hogy csak kétszer alszik egy nap (az egyik azért hosszú).

Mindenki, ahogy jól esik neki.

Drága pici baba lehet! Élvezd ki, és pihenj sokat, amikor ő is szundít...

:o)

2010. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne normális, még csak 3 hetes
2010. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam aludni ha van időm,de ténleg.Az evés elnyom azért van a te picidnél pedig méginkább természetes.MA főleg,mert olyan trutyi idő van:)


Én is ma lazítok:)Az én lányom 6 és fél hetes ő is bevágja a szunyát kaja után,úgyhogy én is lefekszem szopi után ^^ Ma csajos nap van :))

2010. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Örülj neki hogy alszik :-) az én kislányom 5 hetes, és napközben max 1-2 órát alszik..

Mondjuk nekem ilyen idős korában csak 60grammokat evett.

2010. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!