Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol lehet nagyobb méretű...

Hol lehet nagyobb méretű gördeszkát vásárolni elfogadható áron? Otthoni TSMT tornához kellene. Az egyensúlyozót kb. mennyiből hozta ki az asztalos?

Figyelt kérdés

Egyensúlyozó:70x70-es fa lap két félkörrel és 4 db ütközővel az alján.

Csak hogy ne vágjanak át.

Gördeszkát megéri inkább csináltatni?

Egyébként kb 20 kiló a gyerkőc.

Köszi a segítséget!:)



2012. febr. 20. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy írták-e, mert nincs időm végigolvasni, de nagyméretű (felnőtt) gördeszka a kínai boltokban van. (legalábbis itt nálunk) és azt hiszem nincs 5000 Ft. Bár nem tudom, hogy ez elfogadható ár-e.


Remélem segítettem.

2012. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze!:) Nagyon szépen köszönöm!:)
2012. febr. 22. 16:47
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Itt van hogy mi hova mentünk.

Az árlista a lap alján

[link]


Nekünk az első vizsgálat és a feladatsor betanítása 16 ezer volt, mert a fiam betöltötte a három évet és akkor már hosszabban nézik.

Mi még nem járhatunk csoportosra, mert még éretlen rá a kisember.

Pont a szabály elfogadás amivel gondunk van, ezért először itthon kell 1 hónapig csinálni, majd kontroll után meglátjuk.

Én olvastam olyat, hogy valaki nem tudta fizetni és otthon csinálta.

Ha nem megy, akkor sz.tem az is hasznos!

Lehet, hogy mi sem fogjuk tudni a csop., mert Nekem leketyeg a gyesem és utána munkanélküli leszek, legalábbis egy darabig:(

2012. febr. 22. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!