Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kisfiam 2 éves kora óta nem...

A kisfiam 2 éves kora óta nem alszik délután; 4 éves lesz novemberben, óvodás. Eddig elhoztam délben, de mi lesz, ha visszamegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el el fog aludni!Az enyém is pont így volt és Ő az első aki elszundít:)
2009. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egy 4 évesnek még kell a délutáni alvás. 2 évesnek meg pláne kellett volna szerintem de ez a te dolgod. Hidd el az oviban el fog aludni a többiekkel.
2009. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az én anyósom mesélte, hogy az ő fiai is ilyenek voltak és az oviban is ezt csinálták, állt a balhé ezért a nagymama mindig elhozta öket. Kívánom, hogy nálatok ne leegyen ilyen, csak leírtam, hogy ilyen is létezik
2009. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Az ovikban akkor is csöndben kell feküdni délben, ha nem alszik, ez van. Így sok gyerek inkább mégis elalszik :)

A nagyoknál lehet olyan kedvezmény, hogy csöndben játszhatnak kint addig, de ezt ovija/óvónője válogatja.

Ne parázz, baja nem lesz tőle ha nem hozod el délben, szerintem eddig sem kellett volna. Nyugi :)

2009. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Beszéld meg az óvónénikkel, hogy elfoglalhassa magát csendben a sarokban. Én sem aludtam soha! Csak feküdtem, feküdtem (egy örökkévalóság volt) és amikor mindenki aludt, az óvónéni a sarokbahívott és játszhattam. Szerintem ezt a kérésedet el kell fogadniuk.
2009. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért kellett haza vinned,mert nem alszik? az én fiam sem alszik soha az oviban,de ez szinte nem is téma. Akkor is feküdnie kell,és max kap egy könyvet nézegetni az ágyában,hogy ne kínlodjon ott magában:)
2009. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ezért elhozni az oviból délben. Én sem aludtam soha, és még is itt vagyok. Amíg a többiek aludtak én csendben játszhattam, vagy beszélgettem az ovó nénivel. És a napnak azt a részét szerettem a legjobban, mert nem zavartak a többiek, és tök jól elvoltam.
2010. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!