Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a kislányomat az utcai sétához?

Figyelt kérdés
A kislányom elmult két éves.1 éves korában kezdett el elindulni ugy hogy fogta a kezem az utcán.2 éves kora elött pedig ugy sétált hogy elengedte a kezem.De amióta rávettek arra hogy szoktassam be az udvarra a séta már nem fekszik neki és ha elviszem sétálni csak a babakocsiba hajlandó ülni ha kiveszem a kocsiból hisztizik de könnyek nem potyognak ezt már 2-szer is eljátszottuk tegnap és mind a kétszer hisztit csapott le még le is akart ülni hogy ö nem megy.de én megfogtam a kezét és kicsit huztam utána jött de továbbra is hisztizett.Volt már valaki ilyen helyzetben?Hogyan szoktatátok le a hisztiröl?
2012. ápr. 28. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Először csak a környékre menjetek, mondd, hogy nem visztek babakocsit, mert ha elfárad, gyorsan hazaértek.

Aztán egyre többet fog bírni.

Szerintem az sem gond, ha viszitek magatokkal a babakocsit. Ha érdekli valami, majd kiszáll, és gyalog megy. Vehetsz neki olyan fajátékot, amit húzni, tolni kell, pl nyeles papagáj, vagy ilyesmi, azt csak akkor tudja használni, ha nem ül, hanem megy.

2012. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, nem akar sétálni, kéri vegyem fel. Vagy én is fogom a kezét és "húzom", de rafkós mert elernyeszti a testét, van hogy le is fekszik a földre. Ami bevált, kergetőzünk:)
2012. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha elkezd hisztizni akkor kezd el verni erösen a fenekét és ezt mond közben:

A BÜDÖS KÖLKE HOGY NEM BÍR MAGÁVAL!!!

2012. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

itt falun ilyet nem lehet csinálni mert képesek ráhivni a gyámhatoságot.Én falun lakom nem pesten ahol ne törödnek a másikkal

Más ötlet van?

2012. ápr. 30. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:
És ki mondta hogy én városi vagyok?
2012. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy mentek a játszótérre, ott lehet csúszdázni, hintázni, ha más gyerek is van ott, akkor fogócskázni, labdázni, csigákat keresni, stb.
2012. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!