Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a 2 éves...

Hogy szoktassam le a 2 éves kislányomat a cumizásról?

Figyelt kérdés
Csak alváskor használja, de az is napi 13-14 óra hossza, hogy cumizik ....
2011. dec. 21. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Bocs,hogy nem válaszolok kérdezek miért akarod leszoktatni?Nálunk is így van de én nem bánom mert csak úgy tud aludni és korának megfelelő cumit kap.
2011. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Kend be neki keserű kencével és eldobja magától!Egyébként tök ciki a cumi(bocs)
2011. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ciki? Mar miert lenne ciki?

En sem szoktatnam le, majd elhagyja magatol, ha eleg erett lesz ra.

2011. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért mert néha azért megy a harc, hogy nappal ne cumizzon. És éjjel 12 órát aludni cumival, nem akarom, hogy torzuljon a szájpadlása vagy a fogai. Bár Mam cumit használunk azért jobb lenne nélküle. Már olyan nagy, meg beszél is, jó lenne ha a cumiról leszokna. Na meg inkább már bilizne :-)
2011. dec. 21. 22:38
 5/20 A kérdező kommentje:
És mi legyen az a keserű kence? Már bekentem citrommal, de csak még jobban szopogatta. Ismerős azt javasolta vágjam le a végét, és mondjam azt, hogy elvitte a cica :-)))))
2011. dec. 21. 22:41
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Egy kétéves kislány még nagyon kicsi, miért kellene leszoktatni a cumiról? Az öcsémtől akkor vették el, amikor iskolába ment, és gyönyörű fogsora volt. Én meg sosem cumiztam, mégis szabályozni kellett a fogaimat. Nem ezen múlik. Szerintem feleslegesen parázol emiatt. A bilire is rá fog szokni, ha eljön az ideje.
2011. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazad van és amikor rám néz és azt mondja kérem szépen a cumit, akkor meg ki a fene tud neki ellenállni... De bevallom azért láttam már 5 évest cumizni és akkor attól kiakadtam rendesen....
2011. dec. 21. 22:47
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm húsvétkor azt mondta a gyereknek, hogy a nyuszi akkor hoz ajándékot, ha cserébe a fészekbe teszi a cumit. Odatette, hát persze a nyuszi elvitte a cumit, hagyott a helyén ajándékot. Ha kereste a gyerek akkor nem volt ugye, ő maga cserélte el a nyuszival. Most karácsonykor ugyanezt el lehetne játszani Jézuskával.

Én az első kettőnél megúsztam a cumit, sajnos a harmadik cumis lett, de még idejekorán le fogom én is szoktatni, járó gyereknél már szerintem nem szép.

2011. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én egy ötévest is babának látok, de hát nézőpont kérdése. Azon mondjuk meglepődnék, ha egy tizenéves cumizna, de olyat meg még nem láttam. Minden kölyök idejében le szokott szokni róla. :)
2011. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet, megvárom a húsvétot inkább, sajnos van 8 cumink... szép lassan elajándékozzuk húsvétig :-)
2011. dec. 21. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!