Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ennek a gyereknek baja van?...

Ennek a gyereknek baja van? (többi lent)

Figyelt kérdés
A főnökömmel nagyon jó a kapcsolatunk, jó haverok vagyunk, és rám bízta a mostohafiát egy hétre, ameddig víkendezik a feleségével. Minden jól ment, addig, ameddig a büdös kölyke tele nem tojta a kocsimat! A hátsó ülés áll a sz*rban, és nem tudom, hogy tisztítsam és fertőtlenítsem ki! De azt sem értem, ha valaki becsinál, akkor hogy megy ki a sz*r az ülésre?? Talán lehúzta a nadrágját, vagy mi? De ez még hagyján, a fiú már 7 éves, és sztem ha ilyen történik, az nem normális dolog. És az se lehetséges, hogy csak szivat, mert nagyon rendes gyerek és mindig jól kijövünk. A főnököm nemsokára hazajön, és nem tudom mit mondjak neki! Segítség!! Mit tegyek?

2012. máj. 27. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát szívatásnak kicsit durva.lehet hogy máskor is beszokott kakálni?
2012. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Tudom,mást választ vársz,de jót röhögtem.:D
2012. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Az is lehet, hogy valami pszichés szorongásféle. Nekem elég fura, hogy egy hétre odaadja valaki egy beosztottjának a gyerekét, amíg ő nyaralgat. Illetve még rosszabb a dolog, mert ezek szerint a mostohagyereke, tehát jól láthatóan le se sz.rja szegényt. Csak nem tudom, hol van ilyenkor a gyerek vér szerinti szülője... Sajnálom szegény gyereket nagyon.:-(
2012. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy valami meghajtotta és befosott véletlen?az kifolyhat.

Amúgy ha normális gyerek és nem csinál ilyet, akkor nincs mit mondani a szüleinek.Vagy ha tényleg hasmenésről van szó,akkor csak annyit, hogy történt egy kis baleset, de csak hogy tudják hogy ment a hasa,mert azt vírus is okozhatja.

Amúgy meg töröld fel,fújd le fertőtlenítős folyadékkal(floraszept,domestos,stb)és suvickold egy kicsit....jó munkát:)

2012. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, nagyon jót nevettem :)

Kérdezd meg a gyereket, hogy hogyan történt az egész. Lehet, hogy ment a hasa szegénynek.

Elvinném az autómosóba, habár nem tudom mennyi egy kárpittisztítás.

2012. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

14:45 -ös vagyok


Először a gyereket kérdezném meg, de az apjának is szólnék. Nincs abban semmi. A kárpittisztítást majd kifizeti :)

2012. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem mert szólni neked, de nem bÍrta tartani, lehet tényleg ment neki. Majd az apja kifizeti, de ne a gyerek előtt szólj ilyen stÍlusban.
2012. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért? A kocsiban hagytad a gyereket? vagy hogy szarhatott oda? Mikor? és nem vetted észre akkor, amikor történt?

Nekem kamu szaga van a kérdésednek.

2012. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vittem haza a játtszótérről, csak akk vettem észre, amikor utánavittem azt a kis bakugan bigyóját, vagy mit.
2012. máj. 28. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
kamu
2012. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!