Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Segítség! Pokollá vállt az...

Segítség! Pokollá vállt az életem! Hogy juthatnék ki innen?

Figyelt kérdés
Eddig anyukám tudtával jártam discoba, nevelőapám nem tudta, mert nagyon ódivatú ilyen terén, tehát anyu falazott. Legutóbb most szombaton voltunk a haverokkal, és a buli végeztével még beszélgettünk egy kicsit. Én a földön ültem, mert fáradt voltam. Egyszercsak hív anya, hogy valaki felhívta a nevelőapám, hogy én részegen fekszek az árokban!!!!! O.O Mikor nem is. Jött ki elém kocsival, hogy hazacipeljen. Oltári botrány lett, hisz kiderült, hogy bulizni járok. Úgy tudja, hogy szöktem, mert nem akartam anyámat belekeverni, mert akk őt is lecseszte volna. De most nem mehetek sehova, nem jöhet hozzám senki, nem használhatok semmi elektronikus cuccot, tehát eltiltott mindentől. Nem bírom ki! Nem tudom mit tegyek. El akarok menni innen, de nincs hova, de már öngyilkosságra is gondoltam. Már most kezdek bekattanni. Nem veheti el tőlem a bulikat, és a barátaimat. :( Megpusztulok. Mit tehetnék?
2009. júl. 6. 05:33
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
L/15
2009. júl. 6. 06:00
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Ezért akarsz öngyilkos lenne?Úristen!Te még nem ismered az igazi életet!15 éves vagy és még rohadtul korai a disco!Miért kell ennyit nyavalyognod?magadnak köszönheted!Jó,hogy nem már ovi helyett bulizni jártál!
2009. júl. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
mi lesz veled ha megismered az élet igazi fájdalmait ha egy ilyen baromságok miatt öngyilkos akarsz lenni? magadnak köszönheted hogy ez lett, a hazugságok elöbb vagy utobb kiderülnek. és hát még szerintem is korai hogy discokba járj.
2009. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem 15 évesen nem korai a disco,csak okosabban kellett volna játszanod.Mondjuk kompromisszumot kellett volna ajánlanod a nevelő apukádnak,hogy ha elenged,akkor Te megígéred (és be is tartod),hogy csak 2 hetente mész,és ismerje meg a barátaidat,hogy tudja,jó társaságban vagy.

Cserébe jó kislány leszel,segítesz néha anyukádnak,ilyesmik.Amúgy meg tudom érteni a nevelő apukádat,hogy aggódik.Inkább örülnöd kéne (és nem öngyilkosságra gondolni egyből),hogy ennyire félt téged.Lehet,hogy úgy vagy vele,hogy mi köze hozzá,hogy te hová,kikkel mész,hisz,nem ő az igazi apukád.

DE!!!!!

Gondolom ő tart el titeket,és segít anyukádnak nevelni téged.A mai világban annyi rosszat lehet hallani,hogy mi történik fiatal lányokkal,nem akarom részletezni,gondolom olvasol újságot,nézel TV-t.

Hidd el,csak óvni akar.Más a két kezét összetenné,ha így szeretné valaki...

2009. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak.Az öngyilkosságot verd ki a fejedből!Biztos nagyon mérges vagy most,de nyugi!Voltam én is hasonló helyzetben fiatal koromban.Majd lenyugszik Apud és utánna beszélj vele,hogy szeretnél menni bulikba,de ezután már sose fogsz neki hazudnié és cserébe mit vár el.Tényleg csak aggódik,olyan rossz dolgok történek mostanába a fiatalokkal.
2009. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

1. vagyok!Én 15 évesen főztem,mostam,takarítottam,mert anya egyedül nevelt minket!Ki kellett költöznünk 8 évesen egy nyomortelepre,mert sajnos egyedül maradtunk!Nem tudtam menni főiskolára,mert dolgoznom kellett 15 éves koromtól,hogy ne haljunk éhen!Anya egész életében dolgozott értünk,de sajnos a szakmunkát manapság nem becsülik meg!Most is dolgoznom kell,mert a kisebb hiteleket,ami 150 ezer ft,nem nagyon tudjuk visszafizetni!20 éves vagyok ma!!!!

Nekem eszem ágában sem volt bulizgatni tojáshéjjal a seggemen!Ez az élet!Te meg azt sem tudod,hogy mit csinálj jó módodban és itt nyivákolsz!Ilyen hülye piti ügyekért öngyilkos lennél!Tedd össze a 2 kezed,hogy meg van mindened!

2009. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Szerintem ez várható volt. Nos nevelőapukád úgy tudta átverted őt, édesanyádat stb. Ez hatalmas csalódás egy szülőnek. Hirtelen haragos lett, ami teljesen érthető, főleg ha még azt is mondták neki, hogy részeg vagy. Biztos vagyok benne, hogy te is így cselekedtél volna. Javaslom, hogy anyukádnak sem kellene hazudoznia a nevelőapukádnak, üljetek le beszéljétek meg, hogy pontosan mi történt, nem voltál részeg stb, így majd rájön, hogy azért nem minden igaz rád, amivel ő vádolt és engedni fog a szigorításokból. Az önmarcangolás pedig nem megoldás, a problémákat meg lehet oldani, lehetetlen nem létezik, hidd el idővel lecsillapodik.
2009. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

"1. vagyok!Én 15 évesen főztem,mostam,takarítottam,mert anya egyedül nevelt minket!..."


Neki van igaza!

2009. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, egy kis empátia... Nem a kérdező tehet róla, hogy ha valakinek 15 évesen dolgoznia kell, kedves első válaszoló. Becsülendő, hogy te így álltál hozzá az élethez, édesanyád büszke lehet rád! De azért ne rúgjál bele ebbe a 15 éves lányba!

Kedves kérdező! Ott rontottad el, hogy nevelőapáddal nem voltál őszinte. A titkolózás mindig kiderül és általában botrányba fullad:( Szerintem is jogosan akadt ki, gondold el, hogy ha te egyszer szülő leszel, neked is rosszul esne egy ilyen szituáció! Igen, gáz, hogy teljes tiltólistára került minden, ami számodra fontos dolog, de ez csak idő kérdése, és szép lassan visszaáll minden az eredeti kerékvágásba.

Egy őszinte beszélgetés azért nagyon elkelne! Fontos, hogy te kezdeményezd!

Az öngyilkosság meg a gyáva emberek eszköze, a leírtak alapján ezt rád nem lehet mondani...:) Felejtsd el, nyelj egy nagyot és hajrá!

2009. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a baj, hogy dolgozott, ő meg nem, hanem, hogy ezért öngyilkos akar lenni.
2009. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!