Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 14 hós a kislányom, és szinte...

14 hós a kislányom, és szinte semmit nem eszik meg! Még szopizik, de már csak párszor, és így sem eszik semmit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából hasonló problémával küzdő anyukák hozzászólásait várom akár levelezési szinten is! Elegem van már az okoskodásokból! Már két gyerekem van, tehát nem vagyok kezdő! Előre is köszi!
2009. aug. 4. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Babám 10,5 hónaposan kezdett el enni-szilárdat. Előtte semmit. Kizárólag tápszert evett. Mi is kaptunk elég kritikát. Az első étel amit megevett fűszeres "felnőtt" étel volt. Pépeket most sem fogad el, és egyetlen étkezést sem váltottunk ki. 11 hónapos.
2009. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és ami t nem írtam: rendszeresen előfordul, hogy semmit nem eszik-SEMMIT. A leghosszabb sztrájk öt napos volt, addig csak vizet ivott. Egyébként egészséges gömbölyű baba-nem is értem. Én elhatároztam, hogy nem aggódom, ártok vele a babámnak. Pár év múlva úgysem lesznek ilyenek az étkezési szokásai-kivárom:)
2009. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ismerős. Most voltunk vérvételen, és minden negatív lett. Még az allergia eredmények hátravannak, de szerintem azzal se lesz gond. A fiam ősszel lesz 7 éves, és Ő sem evett, meg állandóan fájt a hasa. Kiderült hogy laktóz intolerancia, és paradicsom allergia. Hát remélem a picinek ilyen nem lesz. Legalább nem lesz duci gyerek :), ennek is van előnye. De azért köszi. Várok még hozzászólásokat, és esetleg tanácsokat!
2009. aug. 5. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is járunk vizsgálatokra, de már tele a hócipőm. Én azt vettem észre, hogy akkor etetem a "legsikeresebben" ha nem parázok rá egyáltalán. Nálunk a tápszer miatt még emésztési gondokkal is jár a rostmentes táplálkozás. Állandó szorulás, székletlazítózás. Most megyünk gasztroenterológiára. Ami nálunk bevált: közösségben, grillpartikon, családi ebédeken, asztalhoz ülünk, megvárjuk amíg ő kér. Ilyenkor valamennyit eszik. Kézből, evőeszközöket nem tolerálja.
2009. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos fiam semmi mást nem eszik csak szopik.Naponta sokszor.Én is nagyon aggódok ezen és sok sértő megjegyzést kapok.Nem tudom,hogy ha kivizsgálásra mennénk az érne e valamit??nekem az orvos csak annyit mondott,hogy ne aggódjak,majd elkezd enni és vannak "ilyen"babák.Ha gondolod írj.privit.
2009. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szia! nekem ugyan 9 hós fiam de nekem is alig eszik meg valamit a tápszeren kívül! azt hittem csak én vagyok így..énis szívesen levelznék, engem is állandóan cs*szeget mindenki h nem igaz h nem lehet megetetni..pedig igaz...:(
2009. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem a doktornő azt mondta most a kórházban, hogy ne szoptassam (!) csak reggel 1x, és vizet igyon! Hát ez nem ilyen egyszerű! Csak a cicin alszik el, igaz az éjszakákat 90 %-ban végigalussza. És miért baj ha teát meg gyümilevet iszik? Ja, és "hisztériás kölök"-nek hívta, mert torkaszakadtából üvöltött a fél órás vérvétel alatt, ugyanis 3x szúrta meg, mire nagynehezen le tudta venni a vért! Szerintetek mennyire akadtam ki ezen?
2009. aug. 6. 20:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Barom volt. Nekünk az a szerencsénk, hogy normális az orvosunk, sokat segít, nyugtat. Az ő egyik lánya is hasonló volt, szóval megért.
2009. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz elhinni, amikor az ember pont benne van a problémában, de soha egyetlen gyerek sem halt éhen, ha volt a közelében étel.


A lehetséges okkal kapcsolatban létezik egy DVD, amiből pontosan megérthető hogy mi is történik vele, és mitől van ilyen éhségsztrájk.

2009. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol lehet megtalálni a DVD-t?
2009. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!