Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 14 hós a kislányom, és szinte...

14 hós a kislányom, és szinte semmit nem eszik meg! Még szopizik, de már csak párszor, és így sem eszik semmit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából hasonló problémával küzdő anyukák hozzászólásait várom akár levelezési szinten is! Elegem van már az okoskodásokból! Már két gyerekem van, tehát nem vagyok kezdő! Előre is köszi!
2009. aug. 4. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos kislányommal is szenvedek rendessen én már 2 hónapja nem szoptattom hogy javuljon a helyzet sajna nem sok sikerrel! A vérvételes sztori felháboritó! egy BUNKÓ tapintatlan tu.......ó!! Bocsi muszály volt!
2009. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi sem ettünk 14 hónaposan darabos ételt,csak gyümölcsöt.Minden nap beletettem napi 3x az etetőszékbe, amíg én megkajcsiztam tettem elé is ugyanazt(nem bébiételt),pár napig semmi,csak mancsolás mostmár szépen eszik ha éhes(csakis felnőtt kajcsikat),ha nem eszik akkor otthagyja,nincs leszídás,könyörgés...Levessel imád pancsolni több megy mellé,de pakolja a szájába is,most 17 hós,sült husi puhára sütve jöhet,főzeléket nem hajlandó enni.Nem halnak éhen én is ezt gondolom,amíg jókedvű,nem kórosan sovány nincs gond, a lényeg sokat igyon tejcsi,víz,tea...
2009. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

13 hós a kisfiam és SEMMIT nem eszik, kizárólag cicizik! De jó tudni, hogy nem vagyunk egyedül ezzel a problébával! :-)))

Kis kenyérfalatkákat elfogad, vajkrémmel, májkrémmel, de abból is 3-4-et.

Annyira idegesítő, mikor folyton elkészítem neki nagy fáradsággal a finomságot (hogy meggyőződjek, nem az eddigi ízekkel volt-e baja), és bele sem kóstól, vagy ha igen, akkor undorodva tolja ki a nyelvével.

De tényleg türelmesnek kell lenni, mást nem tehetünk.

2009. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!