Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha visszagondolnál azokra az...

Ha visszagondolnál azokra az időszakokra amikor a gyereked még kisebb volt, mit mondanál hogy hány évesen volt velük a legkevesebb gond?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta hogy kb 3 évesen voltak a legaranyosabbak a gyerekei. Mondta hogy bárcsak akkorák maradnának :)


Kamasz kor sokaknál nehezen viselhető. Az egész kicsik meg sok odafigyelést igényelnek


2012. nov. 25. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bár még csak 2,5éves a kislányom,és javában a dackorszakát éli vannak nagyon durva hisztijei,de most azt mondom hogy inkább ez mint még egyszer csecsemőkor! Az maga volt a rémálom. Annyira sírós és hasfájós volt hogy azt elképzelni nem lehet,az állandó ölben levésről nem is beszélve hogy hónapokig sem éjjel sem nappal nem aludtunk az már hab a tortán!:(
2012. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen a 2,5-3 éves kor a legszebb. Akkorra már beszélget, de ha kell eljátszik egyedül is. Nekem ezek voltak a legszebb hónapok.
2012. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Két felnőtt fiúval a hátam mögött, szerintem a 3-4 és a 7-8 éves kor volt a legszebb. A kamaszkor sokat rontott rajtuk.

A másik legszebb időszak, amikor vége a kamaszkornak, de még nem teljesen önálló felnőttek.Azokra a szeretet megnyilvánulásokra már nem is számítottam.Nagyon jól estek.

2012. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom szerettem mindet a nagy most6 éves olyan jó látni hogy önnállósodik okosodik, úgy vele nincs gond, hogy csomó mindent meg tud csinálni egyedül. A kicsi 14 hónapos, ő is most ugrik egy nagyot olyan gyorsan fejlődik , imádom ezt a korszakát, még a beszéd messze van, látom rajta milyen sok mindent megért. Talán a legnehezebb tényel a csecsemőkor kb az első fél év, de nekünk mindegyik gyerek nyugis baba volt, csak akkor még túl sok a kötöttség
2012. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4-9 volt könnyű a lányomnál.Van 2 kicsim még 4 év alattiak nagyon aranyosak de nem egyszerű velük most.
2012. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 és 4 éveseim vannak. eddig az 1-másfél év közötti időszakot mondanám. Már megteszik az első lépéseket, mindenre rácsodálkoznak, ölelnek és ölelést kérnek.
2012. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1,5-3ig de persze minden kor gyönyörű, a kamaszkor is lehet szép, csak nagyon oda kell figyelni és megfelelő példát mutatni addig... a kínaiak szerint egy gyereket 6 éves koráig lehet nevelni, utána már csak terelgetni
2012. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csecsemőkor, és 4-től felfele volt a legkönnyebb. Én legnehezebben, a másféltől négyévesig bírtam. Csecsemőként nem volt gondom velük, jól vettem az akadályokat. Viszont másféltől négyig nagyon kimerítő, állandó felügyelet, kiszámíthatatlanság, dac és társai. Majd a nagyobbik fiam most 5 éves. Egy tünemény. Érdekes, én fordítva működöm, mint az átlag. :)
2012. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem te működöl másképp hanem (gondolom)a gyereked volt nyugodt csecsemő!:D

Én sem ezt írom ha a lányom nem olyan lenne amilyen.....

1-es vagyok.

2012. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk van:3-5-7 évesek!A két szélsővel most érzem a legjobbnak!Igaz,a legnagyobb mindig "mintagyerek" volt!A középső(egyetlen lány)maga a tűz!!!Mind egyéniségében mind viselkedésében!Alapból nekem sokkal könnyebb a fiúkkal:)))
2012. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!