Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » SSMC rendellenességről valamit...

SSMC rendellenességről valamit, bármit!?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

[link]

[link]


Az első angol ,de a többi magyar.

2009. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm jó sok anyag én ennyit nem találtam:-( furcsa ahogy belepillantottam itt mindenhol a 18-as kromoszómáról írnak és az én kisfiamnak a 22-essel van a probléma ill. arról tört le és minden sejtben jelen van a fish vizsgálatot pedig nem akarják megcsinálni.
2009. aug. 20. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom gyógypedagógus vagyok ,de én se nagyon hallottam még erről a betegségről, baromi ritka és főleg külföldi kutatások vannak róla. Én is úgy találtam a magyar oldalakat,hogy az angolt visszafordítottam és úgy írtam a keresőbe. De ha gondolod szétnézhetek még neked kórtan ,genetika, egyéb könyveimben biztos van említés róla, aztán majd emailben elküldöm valahogy.
2009. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled igazán köszönöm szépen itt sehol nem tudnak semmit lógunk a levegőben! Németországban találtunk egy klinikát Jénában ahol kifejezetten ezt kutatják azt szeretnénk még megpróbálni! Itthon az mfish vizsgálatot is csak húzzák halasztják, mi meg nem tudjuk mihez kezdjünk a babával!
2009. aug. 21. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!