Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egyedül nevelem a 19 honapos...

Anya38 kérdése:

Egyedül nevelem a 19 honapos fiamat. Most kezdet bölcsibe járni a problémám az hogy verekszik, ha nem kap meg azonal valamit amit ö szeretne akkor csip, rug, ráüt a kezemre. és sajnos a bölcsibe is csinálja, emelett hisztizik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez életkori sajátosság. Nálunk is ekkor kezdte. Nem szerepelt a fogalomtárában a mindjárt, várj egy másodpercet. Ő is dobálózott, csapkodott, hisztizett, földhöz verte magát, volt, hogy a Rossmannban otthagytam a sorok között mert úgy cirkuszolt amiért nem bontottam fel neki a pudingot ott és akkor rögtön! Most 22 hónapos, már alakul a dolog, kezdi kapizsgálni, hogy nem minden van úgy ahogy ő szeretné, de azért 10 esetből 8X bepróbálkozik, de egyre rövidebb ideig tart. A bölcsibe is hasonló, de ott azért pianoba nyomja...:)

Mi nem veszünk tudomást a cirkuszról, visításról, elmondjuk neki, hogy nem lehet, vagy mindjárt, ha kell többször is, ha csapkod elmondjuk, hogy nem szabad, fáj, nem szép dolog bla-bla...rengeteg türelem, kitartás és következetesség! Alakulni fog!

2012. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!