Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit értünk pontosan problémás...

Mit értünk pontosan problémás gyermek megnevezés alatt?

Figyelt kérdés

ex. hiperaktivítás, tanulási zavar. . . ?

Köszönöm a választ előre is.


2007. szept. 8. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Végülis problémásnak szokás az öszes olyan gyereket nevezni, aki a nagyátlagtól eltér. Ide tartozik az összes fogyatékossággal élő, a magatartászavaros, tanulásizavaros, stb. Vagyi akivel több probléma adódik mint a szomszéd gyerekével.
2007. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés! Szerintem mostanában már minden olyan gyerek "problémás", aki nem úszik az árral és vannak önálló gondolatai. A helyzetet tetézheti, ha a szülő is individuumként kezeli a saját gyerekét és nem akar szabványosat faragni belőle..
2008. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg jó kérdés. Nekem van egy "problémás" fiam. Igazán

nem értem miért mondják ezt. Ha itthon van vagy velünk megy valahova Ö az irigyelt jó fiú. Többször volt, hogy ovis társaival és szüleivel elmentünk mindenfele mindig ö volt a legjobb. De sajnos nagyobb légyszám felett kis helyen betegségéből adódóan fél és ezt nem tudja idegen, óvónő kezelni EZÉRT MONDJÁK HOGY PROBLÉMÁS. Ettöl függetlenül szerintem minden gyerek aki nem fér bele abba a kitalált sémába a világban rögtön PROBLÉMÁS:

2011. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!