Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az lehetséges, hogy se a...

Az lehetséges, hogy se a gyerekorvos, se a védőnő nem veszi észre?

Figyelt kérdés

A 3 éves keresztfiunk nem eszik meg otthon semmit a vajas kenyérén, az üres tésztán, és persze a csoki, chips stb... kívül.

Nem éri el a korának megfelelő súlyt se, és nagyon durván karikásak a szemei, emelett nagyon sápadt is. Nem tud sétálni se, mert 10 perc után már fáradt.

Ezt nem kéne az orvosnak, védőnőnek, vagy az óvónőnek észrevenni? Vagy szólni, hogy ez így nem jó?

Nálunk megeszik mindent, mondjuk én nem is adók neki csokit meg ilyeneket. Már szóltam az anyukájának, hogy legalább vizsgáltassa ki, de mindig csak halogatja. Tényleg aggódok érte.


2013. febr. 7. 22:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na az én lányom soha nem volt jó evő. Ő még a bébiáételt se ette meg soha. 6hós korában kezdtük vele a ht-t. 8 hós korában még sehol nem tartottunk. Még 1 éves korában is a szopi volt a fő tápláléka. 10 hós korában próbáltuk hogy darabosan kapja a dolgokat,de rendesen kockázott párolt dolgokat.Ezután kezdett el jobban enni,de még igy is is elég keveset evett.Most 3 éves, leveszöldséget, levest,tésztát szereti...Mondjuk mi kivitzsgáltattuk, csak b12 hiánya van..
2013. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el hogy egy gyerek ne egyen semmit ha jól le van mozgatva éhes és nem nasival tömik.
2013. febr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát pont ez az, hogy csak a nasi, chips, süti, édesség megy. Már meg se próbálnak neki mást adni...
2013. febr. 26. 08:28
 24/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem adnak neki mást? Ott vagy?
2013. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Bár otthon rendes kaja volt, én is étvágytalan, botsáska gyerek volt. Mivel anyámat erőltették gyerekkorában, megfogadta, hogy ő nem teszi.

Ha két falatot ettem, annyit, visszaborították a maradékot.

Akár 1-2 napig is elvoltam kaja nélkül, egyszerűen nem igényeltem, még 6-7 évesen sem.


Kivizsgáltattak, egészséges voltam, nem csináltak ügyet belőle. Megkínáltak, ha ettem,e ttem, ha nem, akkor nem.


Kamaszkorban a hormonok miatt meghíztam, de amint lecsengett, visszaállt normálisra a súlyom.

2013. márc. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!