Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vegyük Abigél és Britani...

Vegyük Abigél és Britani problémáját a két személyiségű és valóban kétfejű lány gondját vajon nála ki dönti el hogy hogy írnak dolgozatot?

Figyelt kérdés
Vagy mást mondok, mindkét fejnek külön el kell olvasnia a tananyagot hogy megtanulja? Ha pl az egyik oda akar nyúlni hogy megsimogasson valamit és a másik visszafogja a kezét akkor az mit érez? Hogy tudja kezelni?

#egyéniség gondolkozás #problémás gondolkozás
2013. febr. 17. 22:11
 1/2 W. Tamás válasza:

-Egyszerre nem írhatnak dolgozatot, mert felmerülhet a csalás lehetősége, pl. segítenek egymásnak. Legegyszerűbb megkérni egy 3. személyt, hogy döntsön.

-Ha 2 feje van, külön külön kell olvasni a tananyagot vagy egyszerre is lehet, de fontos, hogy mindketten odafigyeljenek közben.

-Szerintem kicsit csalódott lesz, hogy a másik akadályozta.

-Nagyon nehéz ezt kezelni. Gondolj pl. a mitológiai Cerberusra. Annak 3 feje volt. Ha 3 felé akart szaladni, bizony döntenie kellett. Visszatérve a kérdésre: 2 fej több mint egy, mindig segíthetnek egymásnak. De fontos az egyetértés, vagy a közös megegyezés ! Remélem segítettem ! :)

2013. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MegaJani27 válasza:
Előző válaszolóval egyetértek, de a mindennapi életben Abigélnek van "hatalma", mert a testük az övé lett volna csakhogy Brit nem vált le róla így Abby testében fejlődött ki az idegrendszere, ezért tudja irányítani a bal oldalt; Abigélnek viszont az egész testben vannak idegei, ezért !bármikor! tudja Brit végtagjait mozgatni. Bocsánat a hosszú kommentért, de nagyon sok adatbányászatba került. Köszönöm ha segíthettem!
2016. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!