Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 7 évesen iszonyúan viselkedik...

7 évesen iszonyúan viselkedik a keresztlányom. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Kb fél éve kezdődött. Ha eljönnek hozzánk,vagy mi megyünk hozzájuk,nem köszön, levegőnek néz, megkérdezi minek jöttetek? Eddig tökéletes volt a viszony, sokszor sírt is,ha eljöttünk tőlük. De most... teljesen megőrült. Állandóan beszólogat. Beleköt,ha ki van spirálozva a szempillám,ha befestetem a hajam,azt mondja, félvállról,hogy csúnya a hajad. Iszonyú flegma, ha szólok neki érte,meg csak kiröhög. Már szóvátettem az anyjának meg a nagyinak,de én lettem a sz*r. Elmagyaráztam a kislánynak is,hogy nem vagyunk játszópajtások,én felnőtt vagyok,meg kell adnia a kellő tiszteletet, de mintha a falnak beszélnék. Most terhes vagyok,félek,hogy fog majd bánni a babával. A múltkor például szándékosan majdnem hasbarúgott. Mit tegyek vele? Már nem bírom...
2009. szept. 10. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
NEm vagy a gyereknek se az anyja se a pszichológusa. Hasba akart rúgni? Biztos lekevertem volna akkorát , hogy a fal adja a másikat, de lehet az anyjának is. De mivel az erőszak nem old meg semmit, nem kell látogatni a kislányt, és persze ő sem mehet a ti lakásotokba. Te vagy a szar? Jóhogy már nem te húzod meg magad, szép is volna ...Lázadó dackorszak, de nem a te dolgod megneveleni, ez az anyja szégyene.
2009. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igyekszem a minimálisra csökkenteni a látogatások számát,mert tényleg elviselhetetlen a kislány. Sajnos már a látványát se bírom,olyan pökhendi még a tartása is. Persze eddig egyedüli unoka volt a családban,ő a kis kedvenc, és sajnos ez tükröződik vissza a viselkedésében. Az anyjáról inkább ne is beszéljünk. Szerintem megbukott,mint anya.
2009. szept. 10. 10:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az első válaszolóval de szerintem ez még nem a dackorszak jele.az kb 13 éves kor.ez mind azért van mert nem ugy van nevelve h a szülő a főnök.énrám csak egy nézése apunak már olyan hatással volt h egyből tudtam h mit szabad és mit nem.igaz kaptunk is egyszer 2x a tesómmal de ez csak nevelés jellegű volt.és most 20 éves vagyok én is terhes s még most is azt mondom h néha nem árt a pofon.én nem utáltam meg érte aput...sőt igaza volt.nem tudom h mi lehet a baj.nem bántottad meg valamivel?vagy mondhattak a szülők a gyerek előtt valami rosszat rólad?én adnék még 1 esélyt és megkérdezném h miért vagy ilyen velem mikor én mindig kedves voltam hozzád?vagy megbántottalak?én ezt kérdezném ha nem javul mond el a szüleinek h ez egy családban sem viselnék el és h te nem mész oda többet ha nem tudnak hatni a gyerekükre szülő léttükre.hátha így majd kialakul valami a dologból.sok sikert és boldog babavárást.ja egyébként ha engem hasba akart volna rúgni tuti megrángattam volna mert akkor azt sem tudják mondani h megütötted te meg tudod mondani h hasba akart rúgni és nem véletlen.de ez én vagyok.majd írj h mi volt
2009. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A baj az,hogy az apja lelépett,az anyja meg folyton cserélgeti a pasikat. Nincs a gyerek előtt igazi családmodell. Hát az igaz,hogy sógornőmmel nem épp felhőtlen a viszonyunk,lehet,hogy ő mondott neki valamit rólam. Most épp azért haragszik rám,mert babám lesz. Érdekes nő. Bár ezért még nem kellene uszítania a gyereket ellenem. Mindenesetre egy próbát megér,hogy elbeszélgessek a gyerekkel,bár szerintem csak a vállát fogja rángatni és a száját húzogatni. Így szokott viselkedni sajnos,ha az ember értelmesen akar vele beszélni.
2009. szept. 10. 13:40
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2009. szept. 10. 13:41
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Az előzőek jókat irtak.Amugy elhiszem hogy nehéz,de a gyerekre ne haragudj,7 évesen még nem ő tehet arról,hogy igy viselkedik,hanem egyértelmüen az anyja.
2009. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti vagyok a hosszu üzenetes.akkor ez a probléma...ha a sógornődnek a baba a baja akkor a gyerekre is rányomja a viselkedését.lehet h a gyerek előtt mond rólad csúnyákat és azért orrol rád a kislány is.ne is törődj vele.az én sógornőm amikor megmondtam h terhes vagyok azt válaszolta h minek nekem a gyerek meg h biztos én erőltetem a babát a páromra mert az tuti nem akarja.ennyit a sógikról...
2009. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én 7 évesen már tudtam,hogy tisztelni kell a felnőtteket,nem viselkedtem így,köszöntem és nem flegmáztam velük...azért ezért igaz,hogy a szülő felelős,de a gyereknek sincs agya,ha ezt csinálja:/

És én szintn lekevertem volna neki és s az anyjának is egy jókora pofont ha hasba mert volna rúgni,de én akorát,hogy a falon is átrepült volna.

A helyedben tuti nem i mennék,utálom amikor valaki ennyire irritálóan megváltozik:/Szó szerint sz@rd le őket,nem kell velük foglalkozni,az,hogy te vagy a keresztanyja még nem teszi neked kötelezővé a látogatásokat...

Amúgy mióta ilyen?Nemlehet,hogy mióta terhes vagy és féltékeny a babára?

2009. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Hasba akart rúgni??? Ha ott lettem volna akkor olyan öklöst adtam volna neki hogy meg sem áll amerikáig!!!

Szóval, itt már a szó nem segít, itt már erőszakhoz kell folyamodni (sajnos) rá kell vágni 3x amikor valami rosszat tesz, és majd a saját kárából fog tanulni, mert ha ezt megszokja akkor nagykorába nem sokáig fog élni!!!

2009. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
előző vagyok, ne hagyd hogy egy 7 ÉVES TERRORIZÁRJON, nem ő a főnököd!!
2009. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!