Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » S. O. S! Autizmushoz értő...

S. O. S! Autizmushoz értő szakemberek vagy tizenéves autista gyerekek szülei! Autista vagyok? 17/L (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Privàtban leìrom,nehogy valaki ràmismerjen.Kérlek ìrjatok ide,hogy küldhetek privàtban üzenetet,és fogok küldeni.Azèrt kérem ezt,mert nagyon el vagyok keseredve,mert anyukàm már régòta nem èl,pedig nagyon durva problémáim vannak a tàrsas kapcsolatokban,beszédben,tanulàsban.

Aki segìt,annak előre is köszönöm szèpen!


2013. ápr. 14. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leírhatod a problémáid. Nem vagyok szakember,de együtt élek egy felnőtt autistával . Egyébként a vadaskertben vagy a delej utcában tudnak diagnózist adni,rengeteg tesztet kitöltetnek veled,és sajnios a szüleid tapasztalatai is kellenének gyerekkorodból,hogy biztos legyen a diagnózis . Tudnak ajánlani cosportokat,foglalkozásokat ha az vagy. Ha nem,akkor talán elárinyitanak máshova ,mindenestre érdemes lenne megpróbálni.


De a prividet várom.

2013. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is írhatsz, eléggé benne vagyok a témában, már több embert irányítottam kivizsgálásra, és a "megérzéseim" hivatalos igazolást nyertek. De azt is megmondom, ha szerintem nem vagy auti. Várom a privid. :)
2013. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki autista, arra általában már 3 éves kor előtt fény derül.

Aki Asperger szindrómás, arra pedig legkésőbb ált. iskolás kor elején. De biztos vannak enyhébb esetek is. Neked korábban is voltak problémáid?

Mondjuk ha eddig senkinek nem szúrtak szemet a furcsaságok, akkor nem feltétlenül érdemes ebben keresni az okokat, de egy jó pszichológus sokat segíthet!! Persze azt nem könnyű találni, de mindenképpen megoldható, hogy találj egy jó szakembert ingyen. Ha gondolod, írhatsz nekem is! ;) Nagyon szívesen segítek, ha tudok!

2013. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, hátha tudok segíteni
2013. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
3.: Ez nem feltétlenül igaz, több olyan Aspergerest ismerek, akit csak kamaszkorban vagy felnőttkorban diagnosztizáltak, pedig teljesen egyértelmű esetek.
2013. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos érintett szülő vagyok, írj bátran, ha tudok segítek!
2013. ápr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na, hogy vagy? Mi lett?:)
2013. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!