Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ismertek felnőtt autistát?...

Ismertek felnőtt autistát? Vagy akinek auti gyereke van, az segítene esetleg?

Figyelt kérdés

Én együtt élek eggyel,nagyon szeretem,de néha nehéz. Próbálok neki segíteni,sokat tudok az autizmusról,de ettől függetlenül nem vagyok orvos,sem szakértő.

A fő problémája (nem meglepően) szociális téren van,nem tud ismerkedni,barátkozni,telefonálni normálisan stb

Engem ez abszolút nem zavrana,de őt nagyon bántja .Sorstársakat keresek,vagy olyanokat akik még jártasabbak a témában,hoigyan lehetne segíteni neki.Értelmileg teljesen rendben van,sőt ,ha egy téma nagyon érdekli,akkor arról komoylan MINDENT elolvas,megkeresem,megjegyez stb . Művelt és intelligens ember,32 éves ,nemhiszem hogy ebben a korban bármilyen pálforudlás beállna az állapotát illetően (ezt ő is tudja) ,de hátha valahogy még tud változtatni egy picit.


Ha jönnek válaszok kicsit jobban kifejtem. Olyanok is írhatnak akiknek a gyerekük auti vagy aspergeres.


2013. máj. 17. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még 1 hatalmas prolbémája van,amit észre sem vesz,hogy sokan kihasználják, baleknak nézik ,egy társaságban legtöbbször csak azt látják rajta,hogy "furcsa",és a felszines emberek rögtön véleményt alkotnak róla,"kiközösítik" sajnos,mint az oviban ..

hozzáteszem a külseje nagyon megnyerő,vonzó férfi,tetszik a nőknek így méginkább abszurdnak hat a viselkedése ,mintha egy kis sete suta férfi lenne,szerényebb külsővel.

2013. máj. 17. 23:19
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Igen, ismerek több felnőtt (vagy fiatal) autit. Nekem a gyermekem az, de ő még kicsi, nem hiszem, hogy segítene...

Pálfordulás nem fog beállni, pláne ennyi idősen, ezeket a dolgokat gyerekkorban, kamaszkorban lehetett volna jól kezelni, de azért lehet fejleszteni.

Keress privátban, és összehozlak az auti ismerőseimmel!

2013. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek Veled, Vele is. Én is felnőtt aspi vagyok:) 18/L
2013. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi ez az aspi, auti?????? elment az eszetek!!!???
2013. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!