Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó felnőtt filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó felnőtt filmet ismertek?

Figyelt kérdés
Valami tartalma is legyen az erotikus jelenetek mellett. köszi

2013. jan. 7. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Épp ma láttam,az Erotic_Nights_Of_The_Living_Dead

filmet...Ennek van.

2013. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

Brüno :D

na jó nem. MEG NE NÉZD! [mondjuk azt mondják rá hogy jó de nekem össze vissza 2 értékelhető poént nyújtott:

1.: én már a második osztrák vagyok ebben az évszázadban akit csak azért dobnak mert újítani akart 1 kicsit. [Hitler bácsi a másik :D]

2.: én leszek a legnagyobb osztrák celeb Hitler után!

na jó az sem volt vészes amikor amcsi hadseregbe náci karlendítést nyom tisztelgés helyett + uram, igen uram. helyett jawohl mein führer. :D

de ezektől eltekintve csak 1 idióta homárról vmi irritálóan gyenge és történet nélküli film.

2013. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mókusölő: pont ma este néztem meg... Mikor elkezdte riszálni a f*szát, azt hittem, lehányom a monitort...
2013. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
az elején a "szex montázs" beszarás volt :D gusztustalan.. de tényleg vicces de a többi.. brrr
2013. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen filmeket hogy tudjátok megnézni?:o
2013. jan. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rettentő erőltetett, azt hittem, legalább lesz olyan poénos, mint a többi filmje (Borat; A diktátor), de áhhh...
2013. jan. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Fejnélküli Loúvas: pont úgy, ahogy a 6-os hsz-ben leírtam. :D
2013. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én valahogy még legrosszabb állapotomban se vagyok képes rá.


Bár A diktátor mennyire vicces? Az még úgy tűnt, hogy elmenne :o

2013. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

a Borat sem 1 nagy cucc bár ennél lényegesen jobb.

a diktátort még sajna nem láttam.

fej nélküli: ezek vígjátékok elvben.. csak hát ilyen agyament darab.


mondjuk azért a 2 hitleres poénért megérte végig nézni mert azok iszonyat nagyot ütöttek :D

2013. jan. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A diktátor pusztító. A Borat szerintem egy nulla hozzá képest, pedig azt tartottam a legdebilebb alkotásnak eddig. :D
2013. jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!