Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tapasztalt kisgyermekes...

Tapasztalt kisgyermekes anyukák. Szerintetek számít szigornak a dolog?

Figyelt kérdés
Ha pl adtok egyet a gyerek popsijára mert nagyon rosszat tesz akkor számításba veszitek, hogy meglátszik-e utána az ujjaitok nyoma?

2013. okt. 9. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

10-es: az nem tekintély, hogy fél a gyerek a reakciótól, ezért nem tesz meg dolgokat.

Az a tekintély, amikor SZÓVAL elérem nála ugyanezt.

Szánalmasnak tartom azt, ha valaki ráüt a gyerekére, nekem az azt jelenti, hogy a gyerek nyert, a felnőttnek elfogyott minden eszköze, maradt az agresszió. Ez gyengeség.

2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
10-es még: Ez most komoly: "Kisfiam/lányom, nem verheted a tesót, mert megverlek!" :D :D :D Hát most még Te vagy az erősebb....most....
2013. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagy a kulonbseg akozott, hogy valaki odacsap, vagy elveri a gyereket. Ha azonnal a kezere, vagy a fenekere csapsz es nem akkorat, hogy fajjon neki, vagy latszodjon a nyoma, akkor az kizokkenti a gyereket az adott dologbol. Akkor nem azt tudja, hogy verest kap ha rosszat tesz. Csak szimplan erzekel egy figyelmeztetest, ami hatekonyabb, mint a szep szo es kulturaltabb, mint az orditozas. Buntetesbol elverni a gyereket nem kell, nem szabad!!! Nem azt a hatast eri el vele az ember, amit szeretne, mert csak duhot valt ki vele a gyerekbol, es mely lelki karokat okoz.

Ugyanakkor azokat az anyukakat sem tudom megerteni akik soha meg csak ra sem szolnak a gyerekre es itt veruk a melluket, hogy milyen szuperanyuk. Nehez elkepzelnem, hogy egyes gyerekek soha semmi olyat nem csinalnak, amiert szidas jarna.

2013. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ez valami perverz kérdés?nem értem,mire akar rámutatni??
2013. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem

Én akármilyen szemtelen ráhuzok a popsiára

2018. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!