Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális dolog hogy azt...

Normális dolog hogy azt gondolom a kislányomról hogy flúgos?

Figyelt kérdés
Tudom most nekem fogtok esni.De tényleg vannak olyan pillanatok amikor azt gondolom hogy nem 100 a viselkedése miatt.Persze nem mondom neki ,meg elfogadom olyannak amilyen .
2012. nov. 24. 12:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
hány éves? Miket csinál?
2012. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
3,5 éves.pl ha mondok vmit hogy most már este van akkor elkezd visítani hogy nem nincs este és ne mondjak ilyet és képes addig amíg ki nem mondatja velem hogy nincs este.Vagy valamit mesél az apjának és meg szólalok akkor azért ordít mert ezt apának mesélem nem neked és újra kezdi.Vagy ha valamit csinálunk és ő szerette volna pl bevetni az ágyát szétszedi az egészet és újra kezdi.Nem lehet semmiről meggyőzni ,tőlünk nem fogadja el ha bármit akarunk vele tanítani bedühödik mondjuk a hét napjain.Szörnyű nehéz az élet vel néha már csak legyintek magamba hogy tuti nem 100.Van még két gyerekem ezért tudom hogy ő tényleg fura.
2012. nov. 24. 12:28
 3/28 A kérdező kommentje:
nem is tudom felsorolni a sok hülyeségét.Van ami már fel sem tűnik.
2012. nov. 24. 12:33
 4/28 anonim ***** válasza:

Az én lányom is hasonlóan viselkedik, 4 éves lesz.

Nekem is van még 2 gyerekem rajta kívül.

Tegnap már ott tartottam, hogy világgá megyek, mert már nem bírom, hogy bármit mondok neki, halra hányt borsó....

meg se hallja...

gondolod, írhatsz privit.

2012. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

oviba nem mondták,hogy furcsán viselkedik?

nem lehet,hogy csak ennyire akaratos,hogy nem tudja elviselni,hogy ne neki legyen igaza?

2012. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
de lehet az akaratosság.de olyan mértékben hogy terrorba van tartva az egész család.Meg olyan kis apróságokon tud fenn akadni.Nem lehet meggyőzni.Szülőin mondták hogy akaratos.Mindent megcsinál amit kell de csak akkor amikor ő úgy dönt.
2012. nov. 24. 13:03
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

és csak ilyen jellegűek a problémák vele,azaz,hogy akaratos,és mindig mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja? vagy van más is?


mert ha "csak" ennyi,akkor próbáld meg azt,hogy ezután akármilyen nehéz is nem hagyod rá a dolgokat..-szerintem eddig mindig mindent ráhagytatok az akaratossága miatt-és ezért is alakult így.

2012. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
az mit jelent,hogy: "terrorban van tartva " az egész család?
2012. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 múlt, hasonló.

Most fogok vele nevelési tanácsadóba menni, mert egyedül nevelem, és nem bírok előbbre jutni vele. Ugyanezt csinálja, amit te is írtál.

2012. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam is így viselkedett. Már 10.5 éves, nincs vele gond, imádnivaló:). A kisebbik fiam is ilyen, 3 éves. De van már rutinom-háhá. Mindent másként csinálok, mint a nagynál. Semmit nem hagyok rá, ő a gyerek, én a felnőtt. Ha kell, megbüntetem. Van egy büntihely, 3 percig ott ül, ha vége, bocsánat anya, és megnyugszik. Egész jól kordában tartható, rutin nélkül ő is olyan lenne, mint a nagyfiam. Ha valamit eldöntök, az úgy van, nincs más választás. A nagyra mindent ráhagytam, mindig neki volt igaza, az volt, amit ő akart, nagyon elcsesztük. A kicsi meg jó gyerek lett így, megvan az akarata, de egészséges határokon belül. (Van köztük egy lány is, ő mintagyerek-nehogy kamaszként visszaüssön)
2012. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!