Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » SOS! Hogyan magyarázzam meg a...

SOS! Hogyan magyarázzam meg a "barátnőmnek", hogy nem normálisan neveli a gyerekét?

Figyelt kérdés

Van/volt egy barátnőm.Van egy 6éves fia.Apa nélkül neveli első perctől.A gyerek hülye,elmebeteg,neveletlen,aggresszív.Mindig mindent megvesz neki,a gyerek írigy és gonosz.

Senkinek nem ad semmit,mindenkit csúfol,mindenkit megaláz(anyját le@vázza,üti).Folyton a szexualitásról beszél és csak "papás-mamást"akar játszani.Minden tőle gyengébbet megver,de ha a szülők szolnak az anyjának,mindenki hülye csak az ő kölyke nem.

Nem lehet megmagyarázni neki,hogy hülyén neveli.Nem és nem....mindenki más rosszul neveli a gyerekét csak ő nem.

Mit csináljak?

Főleg azért írok mert a nővérem gyerekei most kezdtek abba az oviba járni ahová az ő kölyke_- keresztfiaim nagyon mamlasz kölykök-és mindig bántja őket.Nővéremet is kiosztotta,hogy az ő gyerekei hülyék.

Másnak is ezt mondja.Óvonők azt mondják ők nem avatkoznak bele.

Mi a jó fenét csináljak?


2009. nov. 16. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekelne, hogy van e valami fejlemény azóta, hogy írtál.

Szerintem a tesód a gyermekei védelmében ütötte meg az a hülyegyereket, nem jó kedvéből. Ha több megvert gyerek szülője tenne panaszt az ovi vezetőjének, eltanácsolnák a gyereket. Én sem szívesen járatnám úgy oviba a gyermekemet, hogy rettegve menne be szegény, hogy mi lesz? Egy másik erőszakos, aggresszív hülyegyerek miatt ne az én porontyom legyen már lelkisérült! Vagy neveljük arra, hogy üssön vissza, ne hagyja magát? Ez is egy megoldás lehet...de utánna hogy szokatjuk majd őket arra, hogy próbálja meg szép szóval rendezni a problémát, mikor már belenevelődött, hogy verekedjen?! Főleg ha egy kis édes, félszeg, visszahúzódó kislányról van szó...


El kell tanácsoltatni! Az ilyen gyerekkel szenvedjen otthon az a hülye anyja, aki elrontotta. Minek szül az ilyen? És hogy nem a gyerek hibája? Hiszen már óvodában tölt több mint 8 órát egy nap...a gyerekek ilyenkor már átveszik egymás viselkedését. Javulnia kellene, bár igaz, az az óvónénik nem igazán fegyelmezik....így meg majd a többi kicsi látja hogy hű de jó buli rosszalkodni...az jobb lesz? Vagy ha megverik őket?


A helyedben én nem félnék elbeszélgetni a "barátnőddel"! Ő sem félt feljelenteni a tesódat, ahelyett, hogy beszélt volna vele....


Írj majd h. mi újság! Kitartás!


Zsuzsa

2009. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
b@sszál le neki 2 istentelen nagy pofont, és észre tér. nálam bevált :D
2009. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nagyon emlekeztet engem ez az egesz Cartmanekre a South Parkbol. Probalj beszelni az anyaval, ha nem hasznal, akkor orditsd le, mondj el neki mindent, ami eszedbejut, hatha eszhezter. Remelem, sikerul. Mast nem nagyon tudsz tenni.


RJ 19/F

2010. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát öszintén nem tudom meg -e érdemli a segitségedet?

a gyereket akárhol otthagyni !nem volt nála még gyám ÜGY?

Azért ha barátnök is vagytok, a tesod meg megpofozza a gyerekét! én se viselném el nekem is van 3.

lehet meg kéne szakitanod a barátságot!!

2010. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!