Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem értem eddig nem volt...

Nem értem eddig nem volt semmi gond. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
8 hós a kislányom eddig nem volt semmi baj az alvással,most lefektetem alszik de olyan 1o-11 felé felkel beszélget szenved.Nem értem,hogy mi van ?Aztán alig tudom elaltatni.Valami praktika????? Ja este félhét hét felé fekszik
2013. nov. 20. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Napirend változtatás. Már nem olyan kicsi, nem alszik folyton. Persze, hogy felkel, hisz még du lefekteted nem pedig este. Ez rendesen el lett rontva. Mikor fürdik? Told ki egész 7ig a fürdést, utána evés és alvás. Mint ahogy te is teszed.
2013. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,hogy elrontottam volna a mai napig meg van a napirendje ,csak most valamiért fel,fel keleget
2013. nov. 20. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Nap közben mennyit alszik? Nekünk akkor volt gond az alvással, mikor a napi 2 alvás már sok volt neki, de az 1 még kevés.

Esetleg növekedési ugrás, éhes, szomjas?

2013. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
később kéne lefektetni szerintem. 8-9 körül.
2013. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat napi 2 vagy 3 alvás van.Sajna nem tudom tovább húzni mert akkor már nagyon nyűgös
2013. nov. 21. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
persze,hogy nyűgös,minden kisbaba nyűgös lesz estére,ez majd elmúlik,de ha nemm fárad el,és túl sokat alszik napközben,akkor meg felébred neked este.
2013. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon korán fekszik este,húzzátok ki egy kicsit.
2013. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!