Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért teszi ezt a lányom?

Miért teszi ezt a lányom?

Figyelt kérdés
Üdv! Megpróbálom "röviden"leírni a problémám...van 1 nevelt lányom,közel 9 éves. Nagyon szép és okos is! Mindemellett nem egy csendes kislányt kell elképzelni... :D Imádom,életem adnám érte,stb tehát nagyon szeretem és az Édesanyát is! Igazából szó mi szó azért nem kislány már és sajnos 1-2x majdnem mondhatni lebuktunk a párommal előtte de próbáltunk nagyon vigyázni. Most kb. 2-3 hónapja fordul elő harmadjára,hogy úgy fogja meg a fenekem vagy előre nyúlkál az az próbál!!,hogy megfogja a répámat(most így írom,ne húzzuk az időt...). Én múltkor nagyon szépen leültem vele beszélni és elmagyaráztam neki már ahogy belefér egy 8 évesnél (tehát nem néztem hülyének,de azért nem mondtam ki konkrétan a dolgoakt),hogy ha nagy lesz és lesz egy igazi szerelme,blabla aki valóban szereti és nem azért lesz vele mert csinos vagy okos,vagy lesz pénze stb,,,ezt úgy láttam meg is értette...majd a nagy szerelmével szerelmesek lesznek,stb...próbáltam körül írni,de nem volt könnyű úgy,hogy ne nézzem hülyének mert van egy olyan érzésem,hogy fél lábbal már nincs a gólyás sztoriban...természetesen nem történt semmi a családban,még mielőtt valaki feltenné ezt a kérdést. Magamból tudok picit kiindulni,volt mikor én is kb. 5-10 éves korom között Édesanyámnak oda nyúltam 1-2x de akkor még abszolút nem tudtam hova tenni a dolgot csak jött...most így vissza gondolva már röhögök ezen meg tudom miért volt...a lényeg,hogy erre mi a megoldás? Iskolában jó tanuló,közvetlen,barátai vannak,stb...semmi gond nincs. Előre is köszi a helpet,ez már nekem ciki ...

2014. febr. 9. 14:31
1 2
 11/15 anitaanita válasza:
szerintem ezzel a problémával célirányosan fordulj emberekhez, pl neten vannak pszichológusok, akiktől lehet kérdezni. Semmi hum-bug nincs benne, igazi orvosok. Nekik is írd ezeket le, mert sokkal szakszerűbb választ adhatnak mint itt a gyakori kérdéseken.
2014. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha az anyuka a gyerek előtt fogdossa a nemi szervedet, az elég helytelen...
2014. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kiemeltem direkt,hogy lebuktunk tehát valószínű,hogy nem direkt ... : )
2014. febr. 13. 14:44
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
atya világ egy átlagos ember már ugy 6 évesen tugya högy jön a gyerek...
2014. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ülj le vele és tárgyaljátok jól át a dolgot. Sajnos az iskolába nagyon sokat forog ez a téma szájon a gyerekek között, és sok butaságot hallanak egymástól. Én valószínűnek tartom hogy még biztatják is egymás, hogy..én ezt láttam, azt láttam. Mond el neki hogy a testiség a szerelmesek és apa és anya ügye. Igen is beszélj neki mindenről, hagyd hogy kérdezzen. Ha a korának s értelmének megfelelő választ kap, nem fogja tovább érdekelni a dolog egy darabig. Nálunk is így volt, csak furábban. A 10 éves kislányom megkérdezte a nevelőapját mi az az ondó. ((de ezt csúnyább szóval tette))Elmagyarázta neki, hagyta hogy kérdezzen, és azóta ez nem téma.

2014. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!