Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 és fél éves fiamnak dühroham...

3 és fél éves fiamnak dührohamai vannak! Kell orvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2,5 évesen került oviba. Egy áldott jó gyerek volt, mindig szót fogadott, nem feleselt nem ellenkezett.

Azóta mióta az oviba van, csak nagyon ritkán öltözik magától, visszafelesel, dobálózik, köpköd, és dührohamai vannak. Mai eset mikor ma mentem érte az oviba, kint játszottak és szólt hogy még lecsúszik egyszer de hason akart szóltam neki hogy nem úgy hanem csücsülve mikor kimondtam jött az óvónéni ő is szólt hogy nem úgy... Erre a gyerek elkezdett vele vitatkozni és rákiabált a gyerek hogy de úgy! Erre az óvónéni viccesen hogy figyeld meg felmegyek bekaplak. A gyerek gyorsan üvöltve és kiabálva visítva lecsúszott hogy nem, kinyújtotta a nyelvét és üvöltve elszaladt. Szaladtam utána már kint volt a kapunál. Beraktam a kocsiba mire elkezdett csapkodni és köpködni és folyton ellenkezett és kiabált. Megijedt volna az óvónőtől?

A barátnőm aki látta és hallotta ezt az egészet azt mondta vigyem el pszichológushoz mert a ő sógornőjenek is ilyen volt kiskorába a gyerek és manapság meg már neki megy a saját anyjának, meg fenyegeti hogy beleállítja a nagykést!


Az este a lefektetésnél is folyton megy a kiabálás, főleg ha nem akar lefeküdni. Dobálja magát, kiabál, köpköd, visít... Eszméletlen módon viselkedik. Nem tudom mi tévő legyek!?


Barátnőm azt mondta vigyük el a Heim Pálba (Ők is jártak de ők más okból kifolyólag), még mielőtt nem késő mert ez el fog durvulni. Hogy semmi nem fog történni csak játszani fog a gyerekkel meg rajzolnak. Nem tudom mi tévő legyek...? Nagyon megijeszt mikor igy viselkedik! Szerintetek?


Ja meg a másik... Szemtelen. Lehülyéz engem is ha nem akar hazajönni az oviból de megfogom a kezét hogy na gyere akkor ütöget, csip, mar, a dadus pénteken rászólt ismét a csúszda miatt hogy rendesen csússzon és lebüdösözte a dadust (amugy nem csak őt szokta), meg duzzogott és nem volt hajlandó bocsánatot kérni. (szégyellte magát)


Nagyon befolyásolható személyiség, azt csinálja amit a többitől lát, de ez a rosszaságra nem mentség.


2014. ápr. 8. 18:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a többi ilyen korú gyerekkekkel ellentétben (mert hogy a csoportjába azt látom), rendes mesélek néz, inkább ami angolra számolásra tanit! Semmi öldöklős, "buta mesét" néz. Pont emiatt hogy ne legyen ilyen harcias... De ezek szerint nem kell hozzá ez sem! Mi lehet a kis lelkével?:(
2014. ápr. 8. 18:38
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
A dühroham orvosi eset. A dilizésröl leszoktathato.
2014. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Apukára halgat?
2014. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Óvónők mit mondanak?
2014. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Teszteli a határokat.

Párszor bejött neki,hogy átlėpje igy vėrszemet kapott.

Ha nem tanitod meg neki,hogy neki rad halgatni Kell es tisztelni akkor kėsöbb semmi Esėly ra.

2014. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem köpsz le !

Csúnya szavakat mi nem mondunk!

AZ óvónönek szótfogadsz!

Nagy szigorral a hangodba a szemėbe nėzve mondani!

Ha nem erti eltiltás kedves játėktól.....

2014. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Apukára sem hallgat! Ő neki is visszafelesel! Védőnővel nem beszéltem erről mert nem bizom benne! Inkább az ovónővel akarok holnap hogy ők mit látnak. A dadussal beszéltem pont tegnap (már csak ő volt bent) hogy ők/ő mit lát? Azt mondja ő még kezelhető a többiehez képest, és hogy legyen következetes, illetve tanitsam meg tiszteletre mert a később a fejemre fog nőni!
2014. ápr. 8. 18:51
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy idegen segitsėge Kell neked egy szemtelen tücsök megnevelėsėhez kkor mi lesz kėsôbb?
2014. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan saját tapasztalatom nincs - csak közvetett:

Bátyámék nagyobbik fia volt ilyen (most első osztályos)- teljesen ez a viselkedése volt, plusz még az öccsét is folyamatosan piszkálta, ok nélkül megütötte, belerúgott.

Voltak vele pszichológusnál, javult is valamennyit, de most újra gondoltak rá, hogy elviszik, mert az iskolában is elég rossz a magatartása. A tanulásával nincs gond, de ott is beszólt a konyhás néninek meg lökködte, a tanárnak sem akar szót fogadni, hisztizik...

Szerintem érdemes megnézetni - ártani biztosan nem ártasz neki, legfeljebb kiderül, mi váltotta ki nála ezt a fajta viselkedést és tehetsz/tehettek ellene.

2014. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Legyėl szigorúbb Erde van szüksėge.

A fėrjeddel egysėgben sikerül,ha szótfogad dicsėret!

2014. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!