Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet csinálni egy agressz...

Mit lehet csinálni egy agresszív gyerekkel? 9 éves fiú

Figyelt kérdés
Én au pair vagyok, másfél hete vagyok a családdal, és hát nem a legjobbak a családi viszonyok (elvált szülők, négy gyerek, anyuka minden este randizni megy stb.). A gyerek, ha ideges, kiabál, vagy akár neki is megy a testvérének. Velem is kiabált ma, mert megmondtam neki, hogy nem hagyhatja a konyhában a zokniját. Azt nem is tudom, mit csinálnék, ha egyszer nekem jönne... tippek, tanácsok?
2014. júl. 3. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked megy, védd magad! Amúgy a tippem és tanácsom, hogy kérj szabad kezet a szülőktől, mikor legközelebb beszéltek, meséld el mik történnek, és mondd, hogy büntetéssel és jutalmazással szeretnéd megfékezni. Szerintem bele fognak egyezni. Aztán jöhet a bünti akkor, amikor nem úgy viselkedik, ahogy szeretnéd, és jutalom akkor, amikor igen. Minden felnőttel kipróbálják, hol a határ. A saját határaidat te szabod meg!
2014. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!