Izabellusful kérdése:

Nem szeret a gyerekem?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1.5 éves, és azt vettem észre, h a nagyanyjához, aki velünk él, jobban kötődik, mint hozzám.Ha velem van, nincs probléma, eljátszadozunk, sétálunk, de ha meglátja a nagyanyját, rögtön ordít utána, hiába ott vagyok vele. Ha hívom, hogy jöjjön velem, nem akar, csak a nagyanyja jó és ha otthagyom, nem sír utánam egyáltalán. Ez nekem nagyon fáj, és nem tudom hol rontottam el, vagy esetleg mit tehetnék, hogy észrevegye, én vagyok az anyja?

2014. szept. 18. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Észre fogja venni, csak ez az az időszak, amikor tudja, hogy anya mindig ott van, anya állandó, és emiatt sokkal jobban tud örülni másoknak.

Amikor lányom ennyi idős volt, akkor engem "nem vett komolyan", bezzeg este hazajött az apja, és ugrott a nyakába. Apa volt a mindenség, anya meg egy olyan izé, ami mindig van...

De ez csak időszakos!

Ha szeretettel neveled, akkor hidd el kamatozni fog a dolog!

Most lányom 4 éves és lóg rajtam, én vagyok a szíve csücske. Amióta ovis, én meg dolgozok, azóta sokkal nagyobb kincs vagyok neki, mert kevesebbet lát.

Szóval kitartás és türelem és szeretet!

2014. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél így van,csak inkább az apukával játsszák el ezt a gyerekek.Szerintem teljesen normális ez,és nem jelent rosszat persze megértem,hogy nem tetszik.
2014. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, sok gyereknél előfordul, akik jóban vannak és rendszeresen találkoznak a nagyival. Mindhárom gyerekemnek volt/van ilyen időszaka. Semmit nem rontottál el, és a legjobb amit tehetsz, hogy megpróbálsz nem féltékeny lenni a nagyira. Inkább örülj neki, hogy többen szeretik a gyerekedet.
2014. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Hehe,ezt akár én is írhattam volna! :)

Igaz,a nagyi nem velünk él,de ő a minden,meg az Apa.. Sokszor sírtam ez miatt,mert kinek ne fájna,hogy pont az anya van letojva,de ez van.

2014. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te mindig vele vagy, ezért természetesnek vesz téged, és ha jobban belegondolsz, ez így is van rendjén. Igenis a gyerekem vegye természetesnek, hogy ott vagyok neki. Majd beszoktatós lesz, rájössz, hogy szeret... Ha addig esetleg nem. De szerintem ne problémázz ilyesmin, amúgy is nyilvánvaló butaság. Te is tudod, hogy szeret. Remélem.
2014. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!