Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Mivel szeret játszani...

S. O. S. Mivel szeret játszani 10 hónapos kisfiad? Nincs gyerekem és babalátogatóba megyek, fogalmam sincs mivel játszik egy ekkora kisfiú.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!

2012. szept. 26. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az anyukát kérdezd meg. Ebben a korban annyira különbözőek a gyerekek, hogy ezt nehéz megmondani. Van amelyik már jár van amelyik épp csak mászik és így természetesen mással is játszanak.
2012. szept. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami zenélő, vagy villogó játék, amit nyomkodni lehet!

Pl. Vonat amin állatos gombok vannak, és ha megnyomod a gombokat állat hangokat ad. 1500-2500ft. Tesco, Aushanban is kapni.

Vagy Fisher price márkájú játékok, mókakocka, xilofon...

Vagy tescoban nagyon szuper Tesco márkájú vízi/fürdő pancsoló játékok vannak, 2000 Ft körül!

2012. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha olcsóbb, akkor egy labda is nagyon jó ajándék. ha drágább is lehet, akkor valami bütykölős pl. Duplo, vagy nyomkodós játék (pl.előugrik valami, avgy zenél)
2012. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
konkrétan a kiürült vitaminosdobozzal, amibe három darab pici fémcsavart tettem. De nem hiszem hogy illik ilyesmit vinni :D
2012. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D

Nagyon köszönöm! Olyan 5-6 ezer forintra gondoltam.Tudnátok linkelni esetleg? :)

Nézegettem én,egy van ami tetszik,de fogalmam sincs ,hogy jó lenne e :(

A Fisher Price Brüm-brüm garázs....

2012. szept. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!