Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ovis es csak a bugyiba hajland...

Ovis es csak a bugyiba hajlando kakilni es csak itthon?

Figyelt kérdés
3 eves mult es egyszeruen nem hajlando mahova. Pelus bugyi, ha nem adunk ra bugyit sem akkor a gatyaba ugy ahogy van. Tudja h hova kellene a pisilessel nincs baj sohq nem is volt szobqtiszta. Nem ertem h egyszeruen miert csinalja es mit tudnek tenni. Tuti h eleg erett ra mert mindig visszatartja az oviban es helyette itthon kakil be de minden nap. Szazezerszer elmagyaraztam szepen, nem szepen, volt kakamatrica kakamese de semmi. Jon h fuj kaka pucoljuk ki....el vagyok keseredve. Lattam mar h a macijaval eljatsza h a maci a wcbe kakil es megdicseri es ad neki matricat es a maci felragasztja de akkor o miert nem hajlando megprobalni sem? Komolyan mar az en kakamat is megmutattam neki....valaki?

2014. szept. 19. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg azt, hogy a pelusból nem a szemétbe, hanem a WC-be dobjátok a kakit.

Nálunk nagyon bejött, anyósomtól tanultam: szépen beledobtuk a pelusból a kakit (ha kellő szilárdságú volt), integettünk neki, és jó utat kívántunk Kakiországba.

Simán ment a szobatisztaság, utána soha nem volt baleset.

2014. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

van wc szűkítőtök? ha nincs, együtt menjetek vásárolni valami színeset, esetleg meséset, ő válassza ki és amikor majd jön a kaka, nagy örömmel zengeni, hogy de jó, végre rácsücsülünk, kipróbáljuk, de buli lesz.


de amúgy én is wc manóra gondoltam, ha oda kerülünk és motiválni kellene, de ahogy elnézem, hogy milyen ügyi, pl vetkőzésnél emelei az egyik lábát, utána amásikat, ha onnan húzom le a tipegőt, ha jövök a pelenkával felgörbíti magát, hogy felemlkedjen a feneke, néha csak lesek miket csinál(5 hós lesz), szóval szerintem nem lesz gond a wc-vel

2014. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
van a WC-n szükitö hasznalja is szivesen a pisileshez. A kakat a bugyibol pelusbl stb is minidg a WC-be dobjuk es integetünk neki meg ö huzhatja le....:/
2014. szept. 23. 12:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen problémánk van.Én is mindent próbáltam,mesék,sok magyarázat,együtt választottunk wc szűkítőt (már kettőt is van),mondtam nem szépen is.Hazahozza,visszatartja az oviban.De itthon is csak péntek-szombat-vasárnap kakál.Tegnap megkérdeztem a gyerekorvosunkat,mondta,hogy nyugodjak meg,3 fia van,mindegyikkel végigment ezen a problémán.4-5 éves korig normális,előbb-utóbb ő fogja kérni,hogy a wc-be szeretne.
2014. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem segítek, de szintén zenész... Annyi a különbség, hogy heti 1x, néha 2x is oviidőben megy bele abba a bizonyos bugyiba (már rettegek, hogy kivágnak minket az oviból, mint macskát... emiatt). Szóval segíteni nem tudok, csak azügyben megnyugtatni, hogy nem vagytok egyedül a problémával!
2014. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!