Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha egy gyerek elszökik keresni...

Ha egy gyerek elszökik keresni fogják? Lásd alább!

Figyelt kérdés

Ha egy 15 éves gyerek neadjisten elszökik akkor őt fogják ténylegesen keresni vagy csak úgy hagyják hogyha megvan megvan ha nincs nincs és ha egy rendőr meglátja van joga elfogni és visszavinni a szüleinek vagy valami hasonló?

És ha esetleg külföldre megy akkor leszarják kint vagy külföldön is keresni fogják?(pl.:Svédország,Spanyolország,Oroszország,Anglia,Dánia,Málta)

És egy ekkora gyereket felengednek egyedül külföldre tartó vonatra?

Határon átmehet egyedül?(EU-n belül és kivül)

Rendben ez egy kicsit politika is de ide írtam mert végülis egy gyerekről van szó.



2014. szept. 24. 03:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem mehet külföldre, és igen, kerestethetik, Sőt, ha megtalálják, a szülő kérésére intézetbe is vihetik. És amúgy is miből akarna megélni?
2014. szept. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Jól leszidtak a szüleid, mert későn értél haza?
2014. szept. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmi!

Én felnőtt vagyok és az öcsém mondta,hogy a fia(őt komolyan kell venni) el akart szökni külföldre és elkezdett érdekelni mert aggódok.

2014. szept. 24. 05:11
 4/8 anonim ***** válasza:
igen keresnék,ahoz hogy külföldre mehesen pénz is kell a jegyre ,és a személyi igazolványa vagy és az utlevele.
2014. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keresni fogjak, igen, nemzetkozi körözést adnak ki ellene. A felnott koru segítőit akar le is csukhatjak.

Megis mi visz ra egy ennyi idős gyereket, hogy ilyet tervezzen? Amúgy erdekes, hogy elmondja az apjának,.... Nem te vagy mégiscsak aki szokni keszulsz?

2014. szept. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P-Kata válasza:
Van egy olyan érzésem h. magadról v. a barátodról írtál.
2014. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz. A barátomról írtam csak nem akartam elmondani. De hála istennek már rábeszéltük,hogy ne csináljon ilyet.
2014. szept. 30. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nemzetközi körözést adnak ki bejelentés után. 18 év alatti kisérő nélkül nem utazhat.
2014. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!