Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Használt már valaki relaxációs...

Használt már valaki relaxációs mesekönyvet? Mi a véleményetek? Mígéri az árát? Kezdek aggódni az 5 évés fiam dühkitörései miatt.

Figyelt kérdés

[link]

Kikészít a fiam. Iszonyúan hisztis, mindig is az volt. De pár hete már teljesen kifordul önmagából nap mint nap. Dühöng, örjöng, üt, rúgna, harapna, ami éppen kézre esik. Közben meg úgy ordít, mint akit nyúznak. Semmi se használ. Próbáltuk szép szóval, erőteljesen, visszacsapni, nem csapni, százegyedjére is elmagyarázni, figyelmen kívül hagyni, ölelni, büntetni, stb… rosszabb, mint valaha. A dologban az bánt a legjobban, h enélkül meg egy áldott jó gyerek lenne. Sokszor kérdezik is, h mindig ilyen csöndes? De sajnos nem.

Úgy érzem ez már túllépett a normális határo. Gondoltam pszihológusra is, de első körben a polipos könyvet venném meg. Van valakinek tapasztalata?


2015. márc. 14. 00:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Igen sok jót irtak az előző és utolsó előtti is. Az állatok nagy hatással vannak a gyerekekre és jó irányba terelik a lelki világukat. Megnyukszanak tőlük főleg ha szeretik az állatokat. Egy terápiának jó a lovaglás és kutyázás. Próbáld ki mindenképp. Ja és próbáld kifárasztani nem csak fizikailag hanem szellemileg is mert az én lányom csak úgy tud kifáradni ha tanul. Fizikailag szinte lehetetlen kifárasztani ő is hiperaktív. De a hiperaktív gyerek nem csinál ilyen hiztiket.
2015. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!