Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » SOS, volt már olyan valakinél,...

SOS, volt már olyan valakinél, hogy álmából ébredve kapott dührohamot a gyerek?

Figyelt kérdés
2 éves kislány, eléggé durván dackorszakban vagyunk, és a hiszti sokszor dührohammá fajul, de most már álmából kelve is ez van. És nem hat semmi... Mit tegyek?

2015. okt. 20. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd békén olyankor. Ne szólj hozzá, ne nyugtadgasd, mert az csak fokozza. Ha nem csitul, legfeljebb annyit tegyél, hogy hátulról átkarolod és kis ideig úgy fogod.
2015. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon ijesztő volt, 1 órán keresztül semmivel nem lehetett megnyugtatni, magára is hagytuk az sem volt jó. Az normális, hogy álmából ébredve rögtön ez van???
2015. okt. 20. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Első gyerekemmel nálunk is volt ilyen 2 és 3 éves kora között valamikor, talán a 3-hoz közelebb.

Üvöltött, szinte minden este 10 körül (8-kor elaludt). Az apja jobban meg tudta oldani, mint én, de csak ordított és rugdosott.

Aztán egy idő után csökkent, majd elfogyott az esetek száma. Előtte született kistestvére, talán emiatt lehetett, sosem tudtuk meg.

Ma egészséges 8 éves. :)

2015. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pavoros a kislány? Keress rá a neten és vesd össze, hogy a te kislányodnál hasonlóak-e a tünetek.
2015. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is inkább pavor nocturnusnak tűnik! Alvásambulanciát keressétek fel! (Madarász kórház) Bár délután kevésbé fordul elő a pavor, az én fiamnál is ez volt. KInőtte.
2015. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányom nagyjából 1,5 évig csinálta ezt. Elmúlt.
2015. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bizony ijesztő tud lenni. Van egy homeos bogyó, amit én adtam neki elalvás előtt! Bevált. Aztán 4 hónap után abbahagytuk. Nem is jött többet elő. Túlpörögnek, nem tudja a sok infót feldolgozni. Igy amikor az agy pihenne, tudatalattiból előjön.
2015. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ami a legfontosabb, fel kell ébreszteni! Mert még akkor is álmodik, amikor azt hiszed, hogy fent van.
2015. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban pavor, akkor pont nem szabad sem felébreszteni, sem felrázni, meg kell várni, míg vége van, ellenkező esetben csak elhúzódik ez az állapot. Sokkal inkább figyelni kell arra, hogy a gyermek nehogy magában kárt okozzon.
2015. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem szabad ébreszteni, se fény, se inger, se duma. csak ülj ott, hogy nehogy kárt tegyen magába. El fog múlni! Nyugi, és kitartást! :-)
2015. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!