Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Aggódjak, a 7 éves gyerekem...

Aggódjak, a 7 éves gyerekem kutyát játszik?

Figyelt kérdés
Ha épp olyan hangulatban van, liheg, pitizik. Felnőtt rokonnal úgy játszott, hogy az adott személy eldobta az újságot (a szobában), a gyerekem meg fogta és négykézláb érte ment és elhozta. Másik esetben szintén szobában felnőtt megmondta, hogy "Mit csinál a kutyus? (eszik, alszik, hempereg) és a lányom leutánozta a kutyát.

2015. dec. 16. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Még kisgyerek teljesen normális.Bár ha mindig ezt csinálja lehet hogy el kéne vinni dokihoz.
2015. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én 23 évesen is szoktam, szerintem semmi baj nincs ezzel
2015. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A hatévesem szerint mi kutya család vagyunk. Illetve én felváltva vagyok a kutya anyuka vagy a kutya gazdi. De ezt nem szabad elmesélni az oviban, mert múltkor az egyik kissrác kinevette:)

Majd kinövi:)

2015. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj aggódni ha csontos kér vacsorára :-DD
2015. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is ezt csináltam 1.-2.-3.-ban az osztálytársaimmal. Most 8.-os vagyok, és már gimnáziumba járok. Teljesen normálisnak érzem magam(már amennyire kell..),tehát nem lesz semmi rossz belőle, ha ezt csinálja. :D Szerintem.
2015. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem egyáltalán miért jutott eszedbe, hogy ezért aggódnod kéne.
2015. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1-es, állatorvosra gondoltál? :D
2015. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy!!! Miért kéne aggódnod? Az én kislányom állandóan lovacskásat játszik, imád lovagolni, ha otthon van ő a ló :) - nekem még nem jutott eszembe, hogy ezen aggódni kéne. :)
2015. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiam, kiscica :D nyávog, dorombol, a hasát kell simogatni én meg a Cicamama vagyok :) Nálunk ezt akkor csinálja, amikor bújni akar, érzékenyebb passzban van. Nem vagyok doki, de lehet nem a játékosságot akarja ezzel kifejezni? Gondolom most ment iskolába, lehet hiányzik neki a sok komolyság mellett a játék?
2015. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En megertelek... Lehet, h a gyereknek vmiert ez tetszik, de egy orvos tudna ezzel mit csinalni szted...? Lehetseges, h szive melyen nagyon vagyik egy igazi kutyara, de amugy nem sok fogalma van a kutyakkal valo foglalkozasrol?

Ha igen, sztem segithet, ha kutyaval valo banasmodot, nevelessel foglalkozo (szak)filmeket neztek, vagy kutyas ismerössel összabaratkozva biztonsaggal foglalkozhat kutyaval, kicsit magaenak erezve, vagy ha vallalod, vesztek egyet, vagy a nagyszülök, vagy ha nem megoldhato, menhelyeken is megbeszelhetö, talan setalni is el lehet vinni egy-egy kutyat. Nem tudom, h van-e "kutyapatrona", azaz mindig ugyanazt a kutyat setalni vinni meg hasonlok...

Nem vagyok szakertö a temaban, de az eddigi valaszok alapjan normalis lehet a gyerek viselkedese - de szted a felnötte...? Aki eldob egy ujsagot, kutyanak kezeli a gyereket? Es ha vki igy kezeli, akkor nem normalis, ha a gyerek "veszi a lapot" es belemegy a jatekba, hiszen meg gyerek?

2015. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!