Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Aggódjak, a 7 éves gyerekem...

Aggódjak, a 7 éves gyerekem kutyát játszik?

Figyelt kérdés
Ha épp olyan hangulatban van, liheg, pitizik. Felnőtt rokonnal úgy játszott, hogy az adott személy eldobta az újságot (a szobában), a gyerekem meg fogta és négykézláb érte ment és elhozta. Másik esetben szintén szobában felnőtt megmondta, hogy "Mit csinál a kutyus? (eszik, alszik, hempereg) és a lányom leutánozta a kutyát.

2015. dec. 16. 14:59
1 2
 11/13 Emili ^^ ***** válasza:
Ugyan, hisz csak játszik, bohóckodik! Egy kisgyerektől ez természetes! Ne aggódj! Az én 7 évesem néha a kutyánk mozdulatait leutánozza. Az iskolába a barátaival olyat is játszottak már, hogy az egyikük eldobott egy labdát, a másik meg utánafutott, és visszavitte. Csak mókáznak! Én meg jókat kacagok rajta, néha nagyon vicces.
2016. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi is folyton állatokat személyesítettünk meg, mikor kicsik voltunk. Voltam T-rex, ló, kutya, cica, majom, bika, de leginkább kutya. Kábítószerkereső kutya (nem lettem drogos), anyakutya (nem lettem tinimami), bernáthegyi rumoshordóval (nem lettem alkesz). Egyszerűen szerettem őket, érdekeltek, foglalkoztattak, ahogy voltam pl. sárkányölő királyfi is, lány létemre.

A szüleim meg partnerek voltak, bohóckodtunk, és egy csomót tanultam ezáltal az állatok viselkedéséről, mert volt, hogy kijavítottak, hogy a kutya nem így csinál, hanem amúgy. Olyat is játszottunk, hogy én voltam a harapós kutya, és nekik kellett megnyugtatniuk. Tök jól megtanultam, hogy hogy kell bánni egy mérges kutyával: tilos a szemébe nézni, nem szabad elfutni stb.

Sőt, az alapvető lóápolással is tisztában voltam, mert mindig "lecsutakoltak", mikor lovacska voltam. :)

2016. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást. Megnyugodtam.
2016. jan. 18. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!