Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Időnként teljesen kiakaszt a...

Időnként teljesen kiakaszt a majdnem 7 évesem a hisztiével?

Figyelt kérdés
Aranyos okos gyermek de néha fogalmam sincs mitől de egész nap tiszta nyűgös. Általában akkor ilyen ha borul a napi rutin pl.hétvége vagy szünet.. Totál nem találja magát nem szeret társasozni nem játszik közösen velünk de ugyanakkor szinten sír hogy neki mert nincs testvére akivel játszhat.. Kézen kellene őt fognom és kizökkenteni őt és magamat is ebből! Mit tanácsoltok? Nem vagyok tipp én sem de megtennék bármit hogy nyugodtan teljenek a szabadnapok!
2016. márc. 29. 04:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülj le a tükör elé és emlékezz vissza, milyen voltál majd' 7 évesen.
2016. márc. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokkal nyugodtabb ...és feltaláltam magam egy játékkal is .
2016. márc. 29. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek ,de nálunk ez mindennapi nekem 3 van 7,5 éves,egy 3,5 éves és egy 1,5 éves!!

Már olyanokat mondok hogy dunába ugrok olyannyira dühítenek fel ,meg ordítok meg szóval rohadt nehéz, uram semmit nem segít velük !!

2016. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LadyLoss ***** válasza:

És ha kinti programokat csináltok? Séta, kirándulás, vásárlás, játszótér, állatkert játszóház akármi?

Ott is hasonlóan viselkedik? Mindig ilyen volt, vagy mióta ilyen? Más tevékenységbe bevonható? Főzés, kertészkedés, ilyesmi?

Nem elképzelhető, hogy ha ritkán fordul elő, hogy fáj valamije, rossz a közérzete, amit nem tud megmagyarázni még?

Téged mennyire visel meg? Úgy érzed neked is befelé fordulós a hangulatod? Nem lehet, hogy átragad rá?

2016. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általában nem csinálja akkor ha kinti a program de múltkor előfordult a játszón ,hogy nem az volt amit ő akart nem bujocskáztunk vele és akkor ezért hisztizett ...
2016. márc. 31. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívjatok egy kis barátot is a játszótérre, vagy magatokhoz. Nem minden gyerek találja fel magát egyedül.
2016. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet ! :)
2016. ápr. 8. 22:06
 8/8 anonim válasza:
Csinalj neki egy kistesot ha ez nem lehetseges akkor talald meg vele a kozos hangot ! :)
2016. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!