Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavalyi vetélésem után most...

Tavalyi vetélésem után most időnként megmagyarázhatatlan félelem tör rám. Volt más is így? Valami ötlet, h megnyugtassam magam?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban volt egy 20 hetes vetélésem, pont egy évre rá most összejött a baba. 2,5 hete voltunk a dokimnál, aki egy héttel nagyobbnak mérte, mint a menzesz szerinti kor, volt szívhang, mindent rendben talált. A tavalyi vetélés miatt megegyeztünk,h két hetente ránéz, minden rendben van-e. Ma megyünk este uh-ra, de tegnap nagyon elkezdtem aggódni. Okom igazán nincs rá, csak valami rossz érzés jött rám és hiába győzködöm magam, hogy minden rendben lesz újra és újra előjön a gondolat,h mi lesz ha ma nem lesz szívhang... Úgy érzem sosem lesz már este 6 :( Elmúlik ez a para a terhesség alatt? Van valami ötletetek, hogy mit csináljak?
2016. márc. 8. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, volt velem ilyen, két vetéléssel a hátam mögött. És lett is baj, de teljesen más, mint amire számítottam. Sajnos ez egy ilyen műfaj... nem lehet rá felkészülni. Akkor pedig már jobb félretenni az aggódást, mert annyi minden miatt lehetne aggódni, hogy folyamatos félelemben élnénk.
2016. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 korai vetélésem volt,most 11+6 hetes vagyok ès sokszor aggódok azon,hogy mi lesz,ha.... Ahogy az első hozzászóló is írja,igazából bárki bármikor és bármiért aggódhatna az egész terhessèg alatt. Próbálom èn is elvonni a figyelmemet és szem előtt tartani azt,hogy attól semmi sem lesz jobb hogy aggódok és nem akarom bevonzani a negatív dolgokat se. Nyilván mindig lesz egy fajta aggodalom azokban akiknél már volt baj,de nem szabad túlzásba vinni. Nekem azt mondta a barátnőm hogy innentől kezdve az egész élet aggódás,ha terhes vagy legyen minden rendben,ha szülsz ne legyen komplikáció,ha pici ne legyen beteg stb... Ilyen ez az élet.Minden jót nektek :)
2016. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!