Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy napközben akár...

Van olyan hogy napközben akár időnként óránként vagy éjjel két óránként jártok pisilni babásan?

Figyelt kérdés

Vagy ez màr baj?

Nem érzek mást viszont van egy miómàm a hólyag felè domborodva.Ez okozhatja még hogy nyomja?

Mert most ez a sűrű pisilés màr furi.


2016. márc. 7. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, persze.
2016. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen sűrűn járok. 39h km
2016. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én félóránként-óránként járok. Éjjelente van, hogy kétszer-háromszor is. Sok vizet fogyasztok ugyan, de nem többet, mint a terhesség előtt, mégis többször járok mosdóba. 15 hkm
2016. márc. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked mit mondtak,mitől?
2016. márc. 17. 06:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt a hormonok, másrészt a méh nyomást gyakorol a hólyagra. És a baba is ha belerúgott, nekem azonnal mennem kellett :)
2016. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a hormonokat mondták, illetve, hogy a méh egyre nagyobb, ami szokatlan a hólyagnak. Ha nincs láz, vagy egyéb panasz, nem kell vele foglalkozni. Körülöttem mindenkinek volt ez a tünete a terhesség alatt, már egészen az első pár hét utántól.
2016. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!