Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szülők és akiknek van kistestv...

Szülők és akiknek van kistestvérük! Hogyan reagálnátok a szituációra?

Figyelt kérdés
A 14 éves öcsém lefeküdt egy 21 éves lánnyal.Ez ma délelőtt derült ki,mikor nagyon sietett a "haverjaihoz" és kiesett egy csomag gumi a zsebéből.Először próbált hazudni de aztán mindent bevallott.Ismerem azt a csajt,egy igazi világi r***nc,ki van tetoválva,cigizik,iszik és mindig minden balhés dolog körülötte történik.Osztálytársak voltak a legjobb barátnőm bátyjával (akivel anno szintén szexelt),szóval tudok róla ezt-azt.Az öcsém és az ő öccse osztálytársak,úgy ismerte meg a lányt hogy átjárt hozzájuk.Azt is elmondta az öcsém,hogy cigit és piát is kaptak tőle meg a rosszéletű haverjaitól.A csaj állítólag mikor az öcsém elkezdte csapni neki a szelet simán felajánlotta hogy szexeljenek,ez a kis hülye meg belement.Anyuék nagyon kivannak,még hallom hogy a konyhában beszélgetnek,én se tudok aludni.Az öcsém most határozatlan ideig nem mehet a sulin és edzésen kívül sehova,de már szerintem mindegy mert megtörtént a baj.Feljelenteni nem tudjuk azt a hülye k***át,mert 14 elmúlt az öcsém és így anyáék szerint nincs értelme.Ti mit lépnétek?Legszívesebben megverném azt a csajt csak kár hogy erősebb nálam.
2016. ápr. 10. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd a szüleire a dolgot. Ne avatkozz bele.
2016. ápr. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Off: Hogy ne avatkozna bele,a testvéréről van szó.

On: Nem értem én ezeket a mai gyerekeket.Egy 14 éves fiú egyáltalán hogy képes szexuális kapcsolatot létesíteni?A nőnek meg külön gratulálok hogy 21 éves nő létére egy pedofil állat.A helyedben elbeszélgetnék az öcséddel hogy bőven ráér még randizni meg ilyesmi,ès akkor is egy korban hozzá való lányt válasszon.

2016. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem értelmetlen az öcsédet büntetni, kb nincs az a 14 éves kanos kamasz aki nem élne a lehetőséggel, ha adódna....
2016. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Arra értem , hogy ne avatkozzon bele, hogy ne agresszív megjelenéssel kezelje a helyzetet. Egyébként meg ezt a szülőknek kell lezongorazni... nem egyszerű helyzet és jogilag sem illegalis... itt a testvér annyit tehet, hogy leul a kisebbel beszélni, és helyretenni az érték rended a fejében. Szerintem komoly baj van az önbecsülésevel ha ilyen könnyen kapható lánnyal kezd...
2016. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, mert biztos érdekel egy 14 évest, hogy mennyire könnyen kapható egy lány :)) Atyaúristen, ti még nem láttatok kamasz fiút, úgy érzem :) S
2016. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem tudom átérezni ennyire a súlyát. Ha itthon történik ilyen, nem vagyok benne biztos, hogy ennyire kiakadnék.
2016. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod ezt megoldani! Te a testvére vagy és nem a szülője!

Amit megtehetsz az az, hogy beszélgetsz vele. A szüleidnek is ezt kellene tenni, nem a tiltásokat és az egyéb szankciókat bevezetni. Egy kamasz akkor tud magára vigyázni, ha kellő önismerete és önbizalma van, biztonságosan kötődik a szüleihez, megfelelő értékrendet kapott a nevelése során. Ha a szüleiddel jó a kapcsolata, akkor együtt ezt át tudják beszélni és tanulhat belőle. Ennek azonban őszinte beszélgetésnek kell lennie.

Tragédia nem történt, nem szabad úgy hozzáállni, de mindenképpen elgondolkodtató az eset.

Feljelentésnek semmi értelme, az öcsédnek kell megtanulnia vigyázni magára és nem a szexre pazarolni az idejét ennyi idősen. Ez még nagyon korai akkor is, ha a mai világban minden más.

2016. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

és nem a szexre pazarolni az idejét ennyi idősen.

Na, ezen besírtam :)))

2016. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!