Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha egy baba folyton sír?

Figyelt kérdés
6 hónapos. Csak kézben van el. És akkor, ha nem ülök le, hanem mozgok. 3 orvos látta, szerintük ő ilyen személyiség, erősen kötődő. Én megőrülök tőle. Nemcsak sír, fejhangon üvölt, visít, teli torokból. Ha elmegyek pisilni, vagy a tesójával vagyok kicsit, stb. Sem a testem, sem a lelkem nem bírja tovább. Milyen okai lehetnek? Utána akarok járni és meg akarom szüntetni.
2016. máj. 18. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt? Mozgásfejlődése rendben van?

Reflux, ételallergia miatt hasfájás. Esetleg már a fogzás is bekavarhat.

Mi az utóbbi 2 miatt hónapokig semmit nem aludtunk éjszaka. A kicsi jól alszik?

2016. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha 3 orvos látta, nyilvan nincs baja



Az en lanyom matrica a mai napig, jott velem WC-re mindenhova..

6 honaposan magamra kötve hordtam a nap nagy részébe...

Mara kicsit jobb a helyzet, de képes visítani azert mert 1 m-nel távolabb mentem tole es nem vártam meg...

3 eves testi kontaktus függő igazi matrica tipus

2016. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Születésekor rosszabb volt, akkor még én se tudtam megnyugtatni, éjjel sem. Most már néha apukáját is elfogadja 10 percig (pl. míg fürdök).

A mozgásfejlődése rendben, forog oda-vissza, kúszik.

Enni csak almát kóstolt eddig. Refluxnak nem volt jele.

Az éjszaka 2-3x kel, az első alvást hajlandó az ágyában elfogadni (túl fáradt tiltakozni valószínűleg), a többit csak mellettem.

2016. máj. 18. 14:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is kendőben hordozom, de nem nagyon bírom már. Gerincproblémám van és a hasam is lefele húzza, néha úgy fáj hogy meg kell állnom pihenni. Nem tudom meddig bírom még. Néha zsibbad a combom oldala, érzéketlen lesz, szerintem nyom/húz valami ideget is.
2016. máj. 18. 14:34
 5/9 Snorri ***** válasza:

Talán ha megtanul ülni, akkor jobb lesz. Nálunk akkor volt az áttörés. Addig minimálisan volt el egyedül, a földön. Kicsit matatott, aztán mérges lett. Ölben szeretett lenni.

Nem lehet letapadva valamilyen izma? Dévény torna, masszázs? Mindenképpen kösd hátra, elöl már ne hordozd, mert tönkremegy a gerinced.

2016. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érzi azt is, hogy ahogy írtad, Te nem bírod tovább sem testileg, sem lelkileg. A Picit a mi energetikánkból táplálkoznak, és ha abban valami nem harmónikus, ők is zavartan viselkednek.


Nekem az segített, amikor felidegesítettem magam azon, hogy az esti elalvás néhány hete már nehezebben megy; hogy magamba néztem. Elfogadtam, hogy még kicsi, most tanulja a világot és ha kell, akkor akár éjfélig is fennmaradok vele szeretetben, odafigyeléssel. Mintha vette volna az adást a kislányom, azóta még könnyebb vele.


Ez is csak egy tipp, nyilván lehet még ezer oka.

2016. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg ki vagyok készülve, minden nap sírok. Megpróbálom "elengedni" ezt.
2016. máj. 19. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehettek úgy együtt, hogy a gerinced pihen. Feküdj hanyatt, húzd fel a térded, és pakold őkelmét a lábszáradra. A hátadnak remek, és elszórakoztatod egy kis ringatással beszéddel énekkel.

Ez eredetileg egy baba-mama torna gyakorlat, keress, még belőlük, hátha több is beválik.

2016. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 3 orvos látta, semmi baja, én ebben kételkednék. Az enyém is folyton ordított, és a doki lerázott annyival, hogy érzi, hogy anya ideges. Persze, hogy az voltam, hiszen egész nap ordított.

A fiam sem szopni, sem aludni nem tudott normálisan. 6 évesen derült ki, hogy autista, azért is volt mindig zaklatottabb. Nem azért, mert anya ideges.

2016. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!