Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba lehet hogy...

7 hónapos baba lehet hogy "puszit" ad? Folyton odajön hozzám és nyálazza, bekapja az arcomat, orromat, államat. Szerintem nem ínyt vakar hanem kedveskedik, de nem tudom. Vajon?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, szopizni szeretne, csak nem ismeri fel a testrészeket. :)
2016. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
meg akar enni, a táplálékot látja benned csak nem bír el veled. :D
2016. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez jó :D :D Ma mki olyan vicces kedvében van:)tökjó. Már a 3.kérdés-válaszon nevetek jókat!
2016. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Nem tagadom, kicsit lelomboztak a valaszok.
2016. febr. 10. 17:26
 5/9 Regáti ***** válasza:
Nekem is csinálja a babám ő is 7hónapos! Neki jön a foga és szerintem azért is csinálja de nem puszit ad!
2016. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem 18 hónaposan kezdett puszit adni a fiam.
2016. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Katoonene ***** válasza:
Nekem is csinálja a 7 hósom :) Fogunk nincs, nincs is jele, hogy jönne, de nem hinném, hogy puszi.
2016. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy nem szopizni szeretne. A lányom is 7 hónapos, pontosan tudja, hol a cici, még akkor is amikor ruhában vagyok, véletlenül se keresi máshol.

Nem tudom, hogy tudatosan akar-e "megpuszilni", de a kislányomnak pl megtanította az apja, hogy "csapj bele" mondatra elkezd belecsapkodni a tenyerébe, ha mondjuk neki, hogy hinta-palinta, egyből nekiáll négykézláb hintázni (nyilván mondogattuk neki, amikor csinálta, a kézbecsapásnál pedig mutattuk, hogy kell). Ennél fogva azt el tudom képzelni, hogy te megpuszilod, ő meg utánozni próbál. Azt az enyém is csinálta már, hogy megfogta a fejét, adtam neki egy nagy puszit, és közvetlen utána ő is megfogta a fejemet, odahajolt, és jól összenyálazta az arcom :D Szerintem utánozni próbált, sokszor kapom ilyesmin :)

2016. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is viccből megmutattam anno ismerősömnek, kb. ennyi idős volt a lányom, hogy nézd, mint ha nyalogatós puszit adna. Mire mondta, hogy de ez bizony "puszi". És igen, pár hónapra rá valóban puszit is adott, ha kértük, az orrunkra kezdte. 15 hósan dobta is már. ;) A cicit azért tudja már az első pillanattól kezdve, hogy merre van.
2016. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!