Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tudtok ajanlani nagyon jo...

Tudtok ajanlani nagyon jo gyerek fejleszto neurologust Budapesten?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 04:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Követem.

De sztem neurológusból nincs fejlesztő, az a pszichiáter-pszichológus lesz. (orvos diagnosztizál, pszichológus esetlegesen fejleszt)

2016. jún. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam kérdezni, hogy mi az a "fejlesztő neurológus".

A neurológus az orvos, aki felállítja a diagnózist (hogy mi a probléma a gyerekkel),

Akik pedig fejlesztenek, azok egyéb szakemberek, attól is függ, hogy mentális vagy mozgásszervi problémáról van szó, vagy miről.


Amúgy a Madarászban jártunk mi dr. Szerver Zsuzsánál, aki szuper neurológus, de lehet hogy már nem nagyon rendel, mert más pár éve is nyugdíjas korú volt.

2016. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fejlodes neurologusra gondoltam. Developmental neuroligist paediatrician. Pszicholigusokkal nem szeretnem mar az idonket vesztegetni sot viselkedes gyerekorvossal sem. Ezt mar itt kirbejartuk kulfoldon. Most specifikusan fejlesztesre megyunk haza. Itt nem tudtunk bejytni neurologushoz ezer akarom otthon intezni aki top a szakmaban.
2016. jún. 26. 10:46
 4/4 István1979 válasza:

Ugyan nem pesti, de róla csak jót hallottam:

KULCSÁR MIHÁLYNÉ

(Panni néni)


fejlesztőpedagógus, neuropedagógus


 06-22/350-922

2016. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!