Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Döglött béka a fagyasztóban?!

Döglött béka a fagyasztóban?!

Figyelt kérdés

A 6 éves fiú unokám döglött békát rakott a fagyasztóba.

Eredetileg a hálóba tette de ez nekem már túl sok!40 éves tapasztalatom van pedagógia terén de ez az első alkalom amikor ilyet láttam!Ni lehet ennél rosszabb?



2016. júl. 8. 13:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk aki bölcsődevezető volt, az le tudja írni azt a szót, hogy bölcsőde... Mondom, max dajka lehetett.
2016. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%

Hadd védjem meg a kérdezőt, a saját tapaztalataim alapján.


Azt vettem észre magamon, hogy az utóbbi időben, hibás helyesírással írt válaszok után teljesen véletlenül ógy írom, mint ahogy olvastam, hibásan. Persze kijavítom, de van, hogy csak átolvasáskor veszem észre, mert nem szakítottam meg a gondolatmenetet a javítással először.


Már ékezet nélküli szövegeket el sem olvasok, mert utána "rájár" az ujjam az ékezet nélküli betűkre.


Nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel, vagy igen?

2016. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Tessék, már hülye is vagyok, nyilván "tapaSztalat".
2016. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
54%
Amúgy finom a béka, nem baj ha lefagyasztja előtte.
2016. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hogy mi jöhet még ezek után???

Hát a gyerekek fantáziája szinte korlátlanul tud szárnyalni. És hiába olvassa az ember fia a ma már klasszikusnak számító doktor 'szpokkot', az sem ír semmit a zongorába hintett rizsről, vagy a wc lefolyóba tömött maciról.

Ilyenkor a szelíd rosszallás híve vagyok.

És közben iszonyatosan igyekszem, hogy megőrizzem komolyságomat, és ki ne törjön belőlem a kacagás :-)

2016. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!