Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy viseljem el az élettársam...

Hogy viseljem el az élettársam gyerekét, ha egyszer kibírhatatlanúl idegesítő?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy hat éves fia előző kapcsolatából.Szegényke borzasztó eleven és elkényesztetett és ráadásul dadog is aminek lelki oka van szerintem!Nem szeretném a páromat elveszíteni da ha 1 rossz szót is szólok a gyerekére,csak a veszekedés van belől.

A gyerek minden hétvégén nálunk van,bár azt már sikerült elérnem hogy legalább minden 2.szombatot kettesben

tölthessünk a párommal.A párom nem szeretne tőlem gyereket mert hogy nekimár van:-(Ez nekem borzasztóan fáj és gyűlöletet érzek a kisfiú iránt:-(

Mit tegyek?


2008. szept. 30. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Az én férjemnek is van egy fia, aki már 11 egy éves. Ugyanez a szitu. Mi lassan 9 éve vagyunk együtt. Van már két közös gyerekünk, a fiam 6 éves, a lányom 7 hónapos. Persze állandó vitatéma. Ez a kölök se százas, de az anyja sem . Mit is várhatnék. Sajnos az útálatom a gyerek iránt egyre csak nő, nem tudok ellene mit tenni. Főleg hogy már vannak saját gyerekeim, így még jobban rühellem. A fiammal ők se jönnek ki mindig, szerintem a korkülönbség, és hogy keveset vannak együtt. Meg hát ez a gyerek szerintem nagyon gáz, minden téren, az idióta anyja elrontotta. Szerencsére ő is csak hétvégén van itt, de nyáron viszont sokat. Ilyenkor tűrtősztetnem kell magamat, hogy ne jöjön ki belőlem az állat, nagyon nehéz. Én a te helyedben hagynám ezt a kapcsolatot, ha se közös gyerek nincs, se házasság. Ettől csak jobban fogod útálni, bocs de jobb soha nem lesz, csak rosszabb! Ráadásul anyósomékkal is volt már balhé ez miatt, mert náluk viszont ő a kedvenc. Őket is utálom ez miatt. Bocsi de őszintén ezt tanácsolom. Legalább neked legyen jobb.
2009. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
jaj de durva az utolso hozzaszolas
2009. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó előtti vagyok: könnyen beszél az, aki nem jár ebben a cipőben. Kívánom hogy te ne éld át ugyanezt. Sajnos ezt a helyzetet egész életen át el kell tűrni, azért javasoltam hogy gondolja végig. Nekem már bele kell törődnöm a sorsomba, de hátha Ő még időben kilép. Bocs tudom hogy durva szavak, de ki kell őket mondani.
2009. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó vagyok: mostanra annyira eldurvult a helyzet, hogy a lassan 7 éves fiamat pszichológushoz kellett vinnem, mert dadogni kezdett. Egyértelműen a nagy miatt van az egész, összeférhetetlenek. Sajnos ahhoz kellett folyamodnunk, hogy nem lehetnek együtt, mert különben a gyerekem lelkileg tönkremegy! Ez a helyzet, és igazam lett,ez mindig rosszabb.
2009. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Próbálj ne otthon lenni,amikor ott van a gyerek,vagy maradj tőle nagyon távol:amikor ő az egyik szobába van,jelentsd be h elmész boltba vagy ilyesmi helyekre..és amikor már hazajöttél a boltból,akkor mondjuk még mindig ott van a gyerek,akkor jelentsd be h egyik barátnődhöz elmész mert vettél neki kávét vagy valamit..jobb ha a gyereknek veszel csokit,vagy vmi kis apróságot..így a pasid nem gyaníthatja h nem bírod a gyerekét..vagy pedig azt is csinálhatod h amikor szombaton átjön a kisfiú,az apjával együtt elküldöd őket vhova,hogy legyenek együtt kettesben,mikor te otthon maradsz és mondjuk takarítassz vagy egyszerűen jól érzed magad..:) ezt ennyire könnyű megoldani..szinte mármár light-os.XD -bocsi-
2009. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Niki0608 válasza:
87%
Sajnos soha nem fog ez megváltozni, mindig a gyereke lesz az első és Te csak utána a második, ami valamilyen szinten teljesen érthető, csak nehéz elfogadni. Igazából olvasva a problémádat elég idegesítő az is, hogy a gyerek Anyja minden hétvégén Nálatok teszi le a gyereket, mintha nektek nem lenne magánéletetek. Legalább úgy oldotta volna meg, hogy egyik hétvégén Anyukánál, a másikon meg Apukánál. Én azért elég mélyen elgondolkoznék azon, hogy van-e értelme a kapcsolatotok folytatásának. Neked nincs gyermeked és szeretnél, neki meg van és önző... nem fontos neki ezek szerint a Te vágyad, DE Te legyél kompromisszumképes, és bárhogy is, de viseld el és kedveld a gyereket. EZ ÍGY FERR? Tedd fel magadnak a kérdést...
2013. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!