Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tehetnénk ez ellen?...

Mit tehetnénk ez ellen? Hogyan akadályozzuk meg, hogy így viselkedjen velünk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általános iskolába járok, hatodik osztályos tanuló vagyok.Az osztályunkba jár egy eléggé rossz fiú, nagyon agresszíven viselkedik mindenkivel.Pl:mindennap ok nélkül belémjön, reggel nem enged be az ajtón...Mindenkivel kötözködik, és ha valaki vissza mer szólni, azt megüti, most újabban egy műanyagpálcával verekszik minden ok nélkül.Ezen kívül egy csomó porókép és videó van a telefonján, és mindenkinek azt mutogatja...És minden lányt (beleértve engem is) úgy szólít, hogy "r*banc"!

Már szóltunk az osztályfőnöknek, de akárhány beírést kap, nem használ semmit...Egyszerűen nem érdekli.Az is hidegen hagyja, hogy 3 tantárgyból bukásra áll.Azt mondta, hogy majd az anyja eltartja, és hogy strici lesz, mert azok jól keresnek...Ez normális, most úgy őszintén?

Szerintetek mit csináljunk, hogy végre leálljon?


2010. ápr. 25. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Küldd be apádat és vágja jól pofán. Ez már sokszor bevált.
2010. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne az osztályfőnöknek szóljatok, hanem az iskolaigazgatónak! (ő meg remélhetőleg az iskolapszichológusnak)!

De mielőbb, ne hagyjátok magatokat terrorizálni!

2010. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Álljatok össze a többi lánnyal, és szóljatok az igazgatónak, meg az iskolapszichológusnak! Ez semmiylen szinten nem normálsi. el van nagyn kényeztetve, a szülei valszeg sokat dolgoznak, és azt se tudják, hogy ilyen a kis aranyos fiacskájuk....de nektek ezt nem kell eltűrni!!!

ja és mondjátok el otthon is a szüleiteknek, és ha a ti akciótok nem elég, akkor járjanak ők az igazgató nyakára.

2010. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi gyerekek,votunk,nem szórakoztunk igazgatóval meg iskolapszichológussal(nem is volt még olyan),hanem mi,lányok összeálltunk és jól elvertük,de úgy,hogy semmelyik felnőttnek nem mert szólni utána,be lett ígérve erre az esetre egy újabb nagy ruha.Mindig használt :)
2010. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És gondolom,roma az illető...

Ha igen,a verés nemmegoldás,a család igen hamar bosszút állna.

2010. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen 'ismerősöm' az iskolában. Elmeséltem otthon a szüleimnek, és édesapám 'véletlenül' összefutott vele a parkolóban - tudni kell róla, hogy nagyon nagy darab ember, de soha nem bántana senkit. A tekintete és a hangja azonban elég tekintélyt parancsoló. Nem bántotta, egy ujjal sem ért hozzá, de határozottan megmondta neki, hogy darabokra töri a csontjait, ha még egyszer 'kikezd' velem. Ezek után kimaradtam a szórásból :)))
2010. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóljatok nekem nekem a barátnőmmel bánt így egy osztálytársa.. Nos hát nem apát hívta barátnőm hanem engem én meg 3 felé törtem a sípcsontját azóta 4 es tanuló rendesen viselkedik kedves...
2010. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Nos...Nem tudom, hogy az iskolapszichológus mennyire jó ötlet, szerintem az nem lenne hatásos...Úgyse menne el oda.A verekedés meg végképp hülyeség, megoldást akarunk találni, nem agyonverni...Egyéb ötletetek van? (Fenyegetőzés szint' úgy nem működik, lesz*rja.És az anyja tud róla, hogy ilyen a fia, mindent megtesz azért, hogy változzon, de neki se megy.)
2010. ápr. 30. 18:55
 9/9 anonim válasza:

Ismerős a helyzet, én hetedikes vagyok.

Ebben a sorrendben próbáld meg:

Anyád->Apád->Igazgató.

Ha ez sem hat akkor pszichológus-t hívj neki, ha az se használ akkor jelentsétek fel a szüleit hogy nem nevelik rendesen a gyereket.

2010. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!