Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ti megpróbálnátok titokban...

Ti megpróbálnátok titokban tartani?

Figyelt kérdés
Sajnos tavasszal kiderült hogy a kisfiam súlyos ;ritka genetikai betegségben szenved.Csak néhàny embernek mondtuk el.Még az oviban sem tudjàk.ÚGY érzem hogy nem kell ezt mindenkinek tudnia.Kisvàrosban lakunk percek alatt elterjedne és nem szeretném ha àllandóan erről kérdeznének,meg sajnàlkozzanak.Most is szakértői vizsgàlat előtt vagyunk kértek hogy vigyünk minden orvosi papírt de én nem szeretném hogy beleírjàk a diagnozist.Ezt az ovi később a suli is megfogja tőlük kapni.Vagy túlzàsba viszem? Csak magunkat ill a gyereket szeretném megvédeni.
2017. jan. 18. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is titkolnám. Tudom milyenek az emberek.

Kicsit más, de mégis hasonló. Nagyközség. Apukám hirtelen meghalt, fiatalon. Volt részem bőven a tapintatlan, kíváncsi, tudálékos "emberekhez", akik "csak" részvétet akartak kívánni.

Mennél az utcán és folyton ezt kérdezgetnék meg sajnálkoznának.

A tanárok egy része pedig elkönyvelné kapásból "gyengébbnek".

2017. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!