Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtartanátok a babát vagy...

Megtartanátok a babát vagy inkább elvetetnétek titokban?

Figyelt kérdés

Már van egy nyolc hónapos gyerekünk. Az elmúlt időben háromszor "csaltam" meg a páromat, de megszakítással védekeztünk. Pár napja késik és félek, hogy terhes vagyok. De kitől???

Amúgy párom szeretne mégegy gyereket. Mit tegyek?


2016. szept. 22. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Ásd el magad.
2016. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Szüld meg, és ha nem hasonlít rá / később kiderül, fogd rá, hogy ő volt a hibás. De persze tagadj mindent végig. Nem te vagy a hibás, te áldozat vagy!
2016. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Kopd le a tukrot. Ja. Es ne kamuzz.
2016. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

8 hónapos gyerek mellett van időd félrelépni?


Kérdezd meg a 3.felet mit szólna egy gyerekhez,mert ha ez kiderül a férjed tuti kidob.

Ha megcsalod legalább annyi eszed lehetne h védekezz.

2016. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Közben úgy mellékesen azon gondolkodom, hogy a "csaltam" miért van idézőjelben. Képletesen csaltad meg? Csak úgy tessék-lássék? :D

Egyébként az Isten se mondja meg neked, hogy kitől vagy terhes. Sajnálom a párodat, de jó lenne informálni a tényállásról. Kiakadtak a mutatóim ennyi sunyiságtól, bocs.

2016. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Hogy a fenébe van valakinek egy nyolc hónapos gyerek mellett ideje és energiája szeretőt tartani?

Ki foglalkozik a gyerekkel? Minek szülsz olyan embernek akit nem szeretsz?...

Nem találok szavakat!!

2016. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe mert semmiféle érzelem nincs kettőnk között azzal a másik férfival és az egész nem tartott tovább tíz percnél.
2016. szept. 22. 19:58
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam itt kamut kiáltani, de ez tényleg tipikus nőlejárató, kommentvadász kérdés...remélem.
2016. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8# Sajnos nem!
2016. szept. 22. 20:02
 10/23 anonim válasza:
72%
inkabb vetesd el, am is undorito ez a vilag de ha valakinek ilyen anyja van meg raadasul az jobban jar ha meg se szuletik
2016. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!