Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vajon más is így bánna ezzel...

Vajon más is így bánna ezzel a sráccal reggel, ébredés után?

2017. márc. 18. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ezzel a sráccal más hogy bánna, azt nem tudom, de a saját gyerekemet szépen felöltöztetném. Anyukám engem évekig így öltöztetett, mert reggelente gyakorlatilag agyhalott voltam. Még aludtam az ágyban, és úgy húzta rám a ruhákat. Megfésült, befonta a hajam. Nagy tisztelet neki. :)
2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Gondoltan hogy ez az a video lesz ahol autista a gyerek es apuka egyedül neveli.


Egyetlen egyszer öltöztettem ágyban a gyerekem, amikor barátokhoz mentünk akik nem tolerálják a késést, viszont nem volt szivem ezert felébreszteni a gyereket.

Gondoltam aludva át tudom vinni

2017. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Otvenszer fent volt mar.
2017. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Hogy ÍGY? Teljesen normálisan beszél vele, határozottan, de nem durván húzza ki az ágyból, stb. Most hagyta volna ott feküdni, míg a srác magától fel nem kel, ha épp kedve van? Egy autista gyerek nem úgy működik, mint a ti szuperjól nevelt egészséges angyalkátok, hogy meg lehessen vele beszélni, hogy keljen fel, és menjen fogat mosni. Mint látjátok, ez egy feladat nekik reggel, s a leírásban még írja is a feltöltő, hogy ma jól mentek a dolgok, tehát leszűrhető, hogy többnyire hiszti is van.
2017. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!