Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek

A kérdés

Hogyan reagáljam le ezt a viselkedést? Normális ez egyáltalán?

Az a helyzet, hogy a legjobb barátnőmnek van egy húga aki 6 éves. Na már most eddig semmi bajom nem volt vele nagyon aranyos kislány(volt). Pár hete mintha bekattant volna , amikor ott vagyok a barátnőméknél, akkor van amikor aranyos meg minden aztán egyszer csak elkezd piszkálni/csúfolodni hogy hülye vagy meg ha van egy pattanás az arcomon akkor már rögtön pattanásos arcú vagyok(ezeket ráhagytam gonoltam meg kisgyerek megesik az ilyen viselkedés) viszont ma volt az a pillanat amikor leesett az állam és nagyon felidegesített. Beszélgettünk a barátnőmmel és egyszer csak odajon a kislány és mondja nekem, hogy te hülye ökör te szerencsétlen pattanásos marha nem szeretlek. Köpni nyelni nem tudtam mert eddig mindig normálisan bántam a kislánnyal szóltam is a barátnőmnek hogy azért szóljon már rá mert sztm ez nem normális dolog a bnőm meg "még kicsi" ráhagyta. Mire a kislány "így van te szerencsétlen". Hogyan kellene ezt lereagálnom? Ha az tesóm lenne biztos nem hagynám hogy így beszéljen a barátaimmal. Ami a legrosszabb hogy amikor mondtam a bnőmnek hogy te szoktál néha szidni és ilyeneket mondani előtte? Ezt meghallotta az apja és rám volt kiakadva hogy nem vagyunk nála téma nem pedig a gyerek beszédére.
16/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyerek, kislány, nevelés, csúnya beszéd, gyereknevelés

05-19 23:00  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Bunkó,faragatlan egy család.Én az egészet hagynám a francba.Szerintem a barátnőd sem kapta meg a kellő nevelést,ha így reagál a kis taknyos viselkedésére.Parasztokkal meg nem érdemes foglalkozni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/11Időpont 05-21 19:45 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen viselkedést kell tanusítania egy 3 éves gyereknek, hogy az ovónő javasolja a psychológiai vizsgálatot?
1.5 éves a kisfiam. Néha rájön a hiszti, ezt hogyan reagáljam le?
Minden hiperaktív gyermekre jellemző, hogy amellett, hogy képes rendkívűl szélsőséges viselkedést produkálni néha meg olyan mint egy átlagos gyerek, főként ha kipihent,..
Hogyan reagáljam le a dolgot?
Milyen állapot okozhatja ezt a viselkedést?
A hiperaktív gyerekkel szemben mik lehetnek a reális elvárások? Ugyanazt a viselkedést elvárjhatjuk tőle, mint a többiektől, vagy a képességei korlátokat szabnak?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Problémás gyerekek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu