Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Okozhat magatartásproblémát,...

Okozhat magatartásproblémát, rosszalkodást, nem odafigyelést foglalkozásokon, bohóckodást az ha a szülő nem tud sokat foglalkozni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Az anyuka sokat dolgozik, az apuka is meg még mellékesen net/okostelefon függő.

2018. jan. 16. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen. Söt az a gyerek akivel sokat foglalkoznak az iszonyatosan látszik rajta.
2018. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Okozhat, bizony. Egy gyerek bármit megtesz a figyelemért. Ilyenkor megtanulja, hogy a szülei csak akkor figyelnek oda rá, ha a függönyön hintázik és ordít. Ez a minta bárhol bevethető, mindenhol rá fognak szólni, tehát foglalkoznak vele.
2018. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Igen, akárcsak sok más is. Pl. elkényeztetés, vagy ha a gyereknek ilyen a személyisége. En is rengeteget dolgoztam és ferjem is, megis nagyon jó gyerekünk van. Ugyanakkor van ismerős aki folyvast hordja-viszi a gyereket programokra, megis rossz a gyerek, nem fogad szót, mert nem tudja lekötni magát egy percre sem. Az én ismeretségi körömben pont a dolgozó szülők gyerekei jobbak, ahol otthon van anyuka és ki van nyalva a gyerek sgge, ott szófogadatlan és hiperaktív.
2018. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Természtesen. Akinek sokat dolgoznak a szülei és keveset van a gyerekkel törödve, foglalkozva ott tényleg megjelenik ez a probléma. De létezik a másik véglet is, hogy annyira sokat van a gyerekkel foglalkozva, h tényleg elkényeztett lesz. Egy szó mint száz, nehéz megtalálni az arany középutat.

Én itthon vagyok, sokat foglalozom a gyermekeiemmel, teljesen átlagos gyerekek, nem extrém szófogadóak, de nem is extrém neveletlenek, egészséges a lelkiviláguk.

2018. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Ha egy gyerekkel nem egyutt elnek hanem csak mellette, nincsenek olyan egyutt töltött atekok beszelgetesek, amiben a gyerek elmondja mi volt vele aznap, nincs csak rá szánt ido, pl mondoka torna, mindig ugyanakkor pl minden nap este akkor a gyerek a tarsadalomban sem talalja a helyét, azt erzi ő felesleges.de sokat jelentene a programok ia pl bábszinház vagy tsmt re hordani, stb

2018. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!