Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem túlzas ez a gyereknevelesnel?

Nem túlzas ez a gyereknevelesnel?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Azért a fogkiverés és a "csináljon amit akar, hisz gyerek" mentalitás között van egy hangyányi különbség. Nem kell átesni a ló túloldalára. (Egyik irányba sem).
2018. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

azért a verés és a rászolok a gyerekemre között van pár árnyalatnyi különbség.

Megrángatta, oké, gondolom a gyerek a bögyébe volt ma, én is teljesen másként szólok rá az enyémre, mikor egész nap jó de a boltba nyüszög valami csokiért, vagy másként mikor reggel óta nem lehet bele bírni mert rosszul viselkedik egész nap, ilyenkor elég az is ha a boltba várni kell mert totyog, képes vagyok rászólni erélyesen hogy azonnal szedje a lábát - nyilván kívülről ilyenkor én egy szemétládának tűnik, főleg ha megveszem magamnak az ásványvizet de a gyereknek meg nem a túrórudit pedig szeretné..szóval ne itélkezz

2018. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy jo szo hidd el sokat segit. pld. kell neki dörmi vagy kinder. A szülő:" csak az egyik vagy a dörmi vagy a kinder?" A kindert valasztotta. Ez teljesen jol lekezelt dolog.
2018. febr. 9. 23:15
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam ott te sem láttad a nap korábbirészét. Képzeld a szülő is ember nem mindig vana toppon hozhat rosz döntést. Akáregy tetre roszul reagálhat pl. Szerintem a sarokba állítás nemaz a kategória ami bántalmazásnak minősül. Igaz én boltba nemmis állítom sarokba őket. 3-man vannak.Rángatás ha nem akara gyerek arrébb menni tűnhet úgy hogy durva de nem bántani akarja. Én ezt úgy nem szeretem amikor valaki egy pár perces jelenetből kikövetkezteti, hogy biztos bántalmazzák stb. Engem is hülyéztek már le mert az éppen hisztiző gyereket nem vettem fel és mivel terhes voltam és nem látszott még nem is bírtam vona cipelni őt. Gyereket nevelni sokszor az az érzésem mindenki tud csak épp az nem akinek van. 27 hetes terhes vagyok a negyedik babámmal főiskolára járok vannak nagyon rossz napjaink. Van igen amikor az adott helyzetet rosszul kezelem és nemúgy reagálok ahogy kell. De amit sokan nem látnak pl a bolti eladó, hogyén ezt meg beszélem velük és ha tévdek elmondom nekik és nem arról van szó, hogy nem szeretem őket, hanema tettük nem volt oda valló.
2018. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem túlzás. Láttam már anyukát aki üvöltözött és pofon vágta szegény kisfiát. Na, az a túlzás. Látszott a nőn hogy idegbeteg és nem a gyerek miatt.
2018. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!